Lig tv...izleniyor

Konu, 'Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın' kısmında Kin_ittifak tarafından paylaşıldı. Okunma: 60659 | Cevaplanma: 53

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. sallamışın

2. nasıl izleniyor yasalmı

3. Noldu Adres Nerede Indirseydik!

4. rakadaşlar kartla martla uğraşmayın sop keys programı indirin onla bağlanın macları interlent üzerinden
    gönül rahatlığı ile seyredin ne şifre gerekiyor nede bir şey yanlız sop keys sitesi makkeme kararı engellenmiştir.benden söylemesi ama çözün her zaman türk mileti için vardır.

5. Reklam kokan hareketler :islik

6. Teşekkürler

7. kardeşlerim lig tv için garanti ve çok saglam bi site biliyom ama burda yayınlamıcam isteyen pm atsın yollarım ona özelden maksat bu siteninde mahkemece kapatılmaması için ama garanti arkadaşlar siteyi ac izle basıt başka yapman gereken bişey yok :oke:

8. Originally posted by dimitradon@Nov 5 2005, 01:17 AM
    Lig Tv Çözülüyo Ve sorunsuz İzleniyor :ehe: Ben İzliyom Digitürk'ten Korktugum için Buraya Nasıl Yapıldıgı ne Gerektigini Yazamıyom Modlar Bana Açıklama Getirsin bana zarar gelir düsünce oldugum için açıklama yapamıyorum ondan ama biraz masraflı ama sorunsuz kanallar açık salonlar. sinama kanalları . Belgeseller v.s Hepsi Süper açıkla gelsin...
    kardes bu lınkı kaldır sene baya oldu be....

9. arkadaslar
    kralspor.net kapatıldımı?

10. valla ben bir siteden sorunsuz izliyorum

11. emeğine sağlık.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.