lg V10 rom hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

lgv10

Üye
    Konu Sahibi
lg V10 rom hakkında
selamün aleyküm. LG V10 aldım yurtdışından lg v10 vs990 verizon modeli.. pasaporta kaydettiremedm şimdilik imei ile hallettim yalnız güncelleme gelmiyor 5.1.1 de kaldı android 6 yüklemek istiyorum bildiginiz rom varmı illa vs990 romu mu kullanayım yoksa diğer v10 (örneğin LGH960TR)modellerinin romu olur mu?

lgv10

Üye
    Konu Sahibi
56 görüntülenme 0 cevap :) hiç bilen yokmu arkadaşlar

WarLox

WarLox

Üye
Android 6 dir.Lg up programı ile yükleyin

lgv10

Üye
    Konu Sahibi
WarLox

WarLox

Üye
üstadım ALLAH razı olsun imei gitme olayı olur mu? ne önerirsin
Cümlemizden razı olsun.İmei çekirdekten(modemst1-st2, fsg veya box cihazından) değiştiyse yüklemeden sonra imei sabit kalır, değişmez.

lgv10

Üye
    Konu Sahibi
Cümlemizden razı olsun.İmei çekirdekten(modemst1-st2, fsg veya box cihazından) değiştiyse yüklemeden sonra imei sabit kalır, değişmez.
Amin. hocam yurtdışından geldi e devletten sorgulattım ithalat yoluyla gelen kayıtlı imei yazıyor sony ericsona ait bi imeineyle atıldıgını bilmiyorum işin açığı... onu ögrenmenin yolu yokmu?

WarLox

WarLox

Üye
Amin. hocam yurtdışından geldi e devletten sorgulattım ithalat yoluyla gelen kayıtlı imei yazıyor sony ericsona ait bi imeineyle atıldıgını bilmiyorum işin açığı... onu ögrenmenin yolu yokmu?
Romu rahatlıkla yükleyin, gitmeyecektir.

lgv10

Üye
    Konu Sahibi
Romu rahatlıkla yükleyin, gitmeyecektir.
Hocam araştırdım google'da ''İthalat yoluyla kaydedilen IMEI'' ne demek diye yurtiçi kayıtlı diyorlar :) yani imei gitmez öyle mi?

WarLox

WarLox

Üye
Hocam araştırdım google'da ''İthalat yoluyla kaydedilen IMEI'' ne demek diye yurtiçi kayıtlı diyorlar :) yani imei gitmez öyle mi?
Sizin cihazın ithalat olması birşeyi değiştirmez.imei Sony markaya ait.Yani sony telefon ithalat yoluyla kayıtlı demek.imei gitmyecektir muhtemelen

lgv10

Üye
    Konu Sahibi
Sizin cihazın ithalat olması birşeyi değiştirmez.imei Sony markaya ait.Yani sony telefon ithalat yoluyla kayıtlı demek.imei gitmyecektir muhtemelen
çok teşekkür ederim üstadım son sorum vardı ama
Saol kardeşim :) zafen efs klasörünü de göremiyorum yok o klasör acaba çekirdekten olduğundan mı

Üst Alt