Haber LG V10 için sıra dışı bir çizilme testi videosu geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
LG V10 için sıra dışı bir çizilme testi videosu geldi
LG’nin yeni üst düzey akıllı telefornu oldukça dayanıklı bir yapı ile geliyor…

LG kısa bir süre önce yeni bir akıllı telefon modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Bu yeni akıllı telefon LG V10 olarak adlandırılırken, üst düzey donanım özellikleri yanı sıra paslanmaz çelik çerçeve ve dual kamera ve ekranı ile dikkat çekiyor.

LG V10 akıllı telefon, MIL-STD-810G, askeri dayanıklılık sertifikasına sahip. Bu da özellikle düşme ve darbelere karşı belirli ölçülerde dayanıklı olduğu anlamına geliyor ve son günlerde bazı dayanıklılık videolarını görmüştük.

Şimdi de oldukça ilginç yeni bir video daha geldi. Bu yeni video da 50 kalibrelik keskin nişancı tüfeği ile çizilme testine tabi tutuluyor. Siz de bu testin sonucunu merak ediyorsanız eğer, videoyu haberimizin sonunda izleyebilirsiniz.

Bu yeni akıllı telefon 5.7″ 2560×1440 piksel dokunmatik ekran ile geliyor,ayrıca bu ekranın üstünde 2.1″ büyüklüğünde 160×1440 piksel ikinci ekran daha bulunuyor. Bu küçük ekran, uygulama kısayolları ve bildirimlerin gösterilmesini sağlıyor.

Cihazın yonga seti Qualcomm Snapdragon 808 olarak belirlenmiş ve bu yonga seti altı çekirdekli işlemci ve Adreno 418 grafik işlemci içeriyor. 4GB sistem belleğine sahip olan akıllı telefonun dahili veri kapasitesi ise 64GB olarak konumlandırılmış

16MP OiS destekli arka kamera içeren LG V10’un ön tarafında 5MP çift Selfie kamerası bulunmakta. Android 5.1.1 Lollipop mobil işletim sistemi üzerinde çalışan cihaz 3.000mAh batarya içeriyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

LG V10 için sıra dışı bir çizilme testi videosu geldi - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
:D kafa buluyorlar başka birsey bulamadılarda 50 kalibrelik tüfekle cizilme testi yapıyorlar :kop:
Parcası bile kalmadı un ufak oldu :kop:

• Beğen
Tepkiler: Buğra
BRKTNL

BRKTNL

Üye
So madly dude :ehe

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
O silah insana isabet ederse kolu bacağı kopartıyor telefon ne yapsın hatta tank zırhını bile geçebiliyor

Sarangni

Sarangni

Üye
Satışları iyi değilmiş. İlk iki hafta da Kore de satılan ilk 10 cihaz arasına girememiş. G4 de aynısı olmuştu galiba. Zaten ondan da istediğini alamadı galiba.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Satışları iyi değilmiş. İlk iki hafta da Kore de satılan ilk 10 cihaz arasına girememiş. G4 de aynısı olmuştu galiba. Zaten ondan da istediğini alamadı galiba.
Cihaz zaten g4 ün metal ve parmak izi ile upgrade elilmesinden oluşuyor teknik özelliklerin çoğu aynı
Bi farklı olmak için ikici ön kamera ve ekran koymuşlar o kadar

Sarangni

Sarangni

Üye
Cihaz zaten g4 ün metal ve parmak izi ile upgrade elilmesinden oluşuyor teknik özelliklerin çoğu aynı
Bi farklı olmak için ikici ön kamera ve ekran koymuşlar o kadar

Tasarım olarak daha iyi G4 göre. LG de fazla cihaz çıkarmaya başladı. Bu pek iyiye gidiş değil.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Tasarım olarak daha iyi G4 göre. LG de fazla cihaz çıkarmaya başladı. Bu pek iyiye gidiş değil.
Tasarım tartışılır metal bi g4 yapılsaydı v10 dan daha güzel dururdu
Ama tasarımı hoş

Samsung gibi her hafta telefon çıkarınca bakalım neler olacak :ehe

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Bilhassa kapak tasarımı çok zarif

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
samsung her hafta cihaz çıkarıyor ama satıyor ki çıkarıyor her türlü kazanıyor adamlar lg de kıskanmış olabilir onları :sirit:

emreli01

emreli01

Üye
Türkiyede teknosa vatan bimeks gibi yerlere ne zaman gelir acaba bu telefon ve fiyatı ne kadar olur acaba ??????

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bu telefon 1200 1400 tl ye turkiye getirsinler
Parayı kırarlar ama 2500 falan gibi gelise iş kötü :ehe

Sarangni

Sarangni

Üye
samsung her hafta cihaz çıkarıyor ama satıyor ki çıkarıyor her türlü kazanıyor adamlar lg de kıskanmış olabilir onları :sirit:

Samsung taş yapsa onuda satar ama :D LG o kadar şanslı olmaz. Geçenler de kuzene telefon alacaklar çağırdılar. Gittik sordum bütçe ne kadar 700 TL . Girdik telefoncuya kuzen Samsung Core, Samsung J1, bir iki model daha var ama hatırlayamadım onlara atladı hemen fiyatlarda 500-800 arasında değişiyor ama donanımlara bakıyorum donanımlar yerde, yazılım berbat. Dedim bu cihazları alma orada ki kız çok güzel cihazlar dedi ama yanlış taşa çattı. Bir tane General Mobile 4G alalım dedim. Yok bu cihaz güzel değilmiş de Samsung çok güzelmiş. Hay Samsung'una senin dedim. Samsung güzel ama amiral gemisi alacaksan güzel yoksa adamın ömrünü yer o cihazlar. :D İkna ettik General Mobile 4G aldık. Şimdi soruyorum iyi k-i Samsung almadık diyor. Bizim insanımız da aşırı bir Samsung ön yargısı var. Özellikle teknolojiden anlamayan kesim android alacaksa o % 85-90 Samsung oluyor. :D
Bu telefon 1200 1400 tl ye turkiye getirsinler
Parayı kırarlar ama 2500 falan gibi gelise iş kötü :ehe
Adamlar daha G2 1000 TL, G3 1200 TL gibi fiyatlar satarken bu cihaz o fiyattan piyasaya girmez. Ha girse süper olur şahane olur ama nerede o günler.

Enes

Enes

Üye
50 cal. mermi insan vücudunu patlatır. Telefon iyi hemen almalıyım hazır telefonum servise gitmişken :ehe teşekkür ederim videoyu çeken şahıs :ehe

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
50 cal. mermi insan vücudunu patlatır. Telefon iyi hemen almalıyım hazır telefonum servise gitmişken :ehe teşekkür ederim videoyu çeken şahıs :ehe
Tamam sağlam kalsa neyse

Adam havaya atılan elma düşer mantığı ile
Bakın ben .50 cal silah kullanabiliyorumun telefon versiyonu çekmiş

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
1.400'e bu girerse diğerlerini belediye dağıtsın o zaman.

2.500'e Avrupa ve Global anlamda kapışılacak bu telefon.Daha satışa sunulmadı Kore harici hiçbir pazara.

Üst Alt