Tavsiye LG SERVİS REZALETİ

Sponsorlu Bağlantılar

manyaklar61

manyaklar61

Üye
    Konu Sahibi
LG SERVİS REZALETİ
değişimden gelen 0 LG G4 bır sure sonra KAMERA AÇILMAMA SORUNU YAŞADIM FLAŞH TA AILMIYORDU. 5 10 DAKİKAYA DUZELIYOR SONRA 1 SAAT SONRA YINE gidiyordu. telefona android 5.0 romu attım sorun devam etti format atım sorun devam etti sonunda Servise şengullere yolladım NOT:bazen kamera açılıyor bazn açılmıyor diye yazdım...
telefonu siteden 20 gun sonra YAZILIM yuklenmiş diye gorunce kargoya vermeden aradım dedim ki ben yazılım attım formatta duzelmıyor bazen kamera açılıyor size bu raslamış olabılır.Bir daha kontrol edın dıyorken yuzume telefon kapandı ve yarınsın gunde KARGOYA VERILMIŞ ELİME ULAŞTI. 3 gun geçti yine aynı sorun devam edıyor Bu kadar rezillik olamaz .NE YAPMALIYIM ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
4 Kere Aynı Sorundan Ver Sonrada Hakem Heyetine Başvurup Ücret İadesi Alabilirsin

byAndroid

byAndroid

Üye
LG böyle ya tüm G serisi bozuk G5 lerde bile hala ghostscreen lar dolaşıyor. Tavsiyem tüketici hakem heyetine gitmeniz. Oturduğunuz yerde kaymakamlık binasında bulunur

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Şengüller şu anda Türkiye de LG servisi olarak hizmet veren en iyi servistir. Sen tekrar aynı sorundan dolayı gönder. İkinciye büyük ihtimalle kameranı değiştirirler

ogzcansjlndl

Üye
ARKADAŞLAR BENİM TEL 0 GELECEK KAÇ GÜN İÇİNDE GELİYO ONAYLANALI 28 GÜN OLDU