Lg optimus P970 Black ( Benimki beyaz ama ) Arkadan tıkırtı geliyor acayip takıntı yaptım :S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fragger

Üye
    Konu Sahibi
Lg optimus P970 Black ( Benimki beyaz ama ) Arkadan tıkırtı geliyor acayip takıntı yaptım :S
kamera yanından tıkırtı geliyor sanki içinde bişi varmış gibi internette hareket sensörü dedilerde çok rahatsız etti beni :(

kamera yanına biraz vurunca çok hafif tıkırtı geliyor sizdede varmı telefonu servise vermek istemiyorum acayip kafama takıldı

technoshark

technoshark

Üye
Servise vermeden düzeltemezsin ki o sorunu.. Sanırım yere düşürdün yada düşürdüler haberin olmadı böyle bir soruna neden olmuş olabilir, yapacak bir şey yok servise yollamakta fayda var.

Geçmiş Olsun.

Ocean258

Ocean258

Üye
Geçmiş olsun, Çalışmasına bir etki ediyormu bilmem ama teknik servise göstermekte fayda var

Fragger

Üye
    Konu Sahibi
Calismada bi sorun yok servise verince tam kapatamiyorlar ondan vermiyorum . antalyada olsa verirdimde ist de varmis bitek . bimekse sordum hareket sensoru dediler o sese ayrica baska bi lg telefonuda denedim ondada vardi ses acaba bi sorun yokmu..

Ocean258

Ocean258

Üye
harbi ilginç bir sorun keşke yakından görebilsem daha net bir şey söylemek mümkün olurdu :)

justblood

justblood

Üye
Benimde arka kapak sanki oturmanis gibi bazi yerleri gıcırtı yapiyor ve bu beni cok rahatsiz ediyor bnde servise goturcem.

Ocean258

Ocean258

Üye
Çözdümü arkadaş acaba sorununu son durum ne dir yazaymış iyi imiş

barisclermont

barisclermont

Üye
Benimde arka kapak sanki oturmanis gibi bazi yerleri gıcırtı yapiyor ve bu beni cok rahatsiz ediyor bnde servise goturcem.
Arka kapak gicirtisi p970 in hastaligi zaten. Kapagin kasaya oturma ve fixelenme sistemiyle alakali. Tak çikar zamanla gevsiyor. Servis bu konuda yardim eder mi bilmem ama ben sorunu soyle hallettim; Kulakliklarin hoparlorlerin üzerinde bulunan süngerleri batarya ile kapak arasina koydum, gicirti kesildi. Istersen sende uygula.

• Beğen
Tepkiler: ofpistan ve alaStar
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...