LG Optimus Black Jelly Bean!

Sponsorlu Bağlantılar

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus Black Jelly Bean!
Arkadaşlar bildiğiniz üzere, Lg l5'e jelly bean geldi ve ben bunun üzerine durmadım hemen lg destek ile bildirime geçtim, bi hafta önce mail atmıştım dün cevap gelmiş, şöyle:
Sayın Çağrı ÇİMEN,

Cihaz güncellemesi ile alakalı tarafımıza iletilen net bir bilgi ve tarih mevcut değildir.
Güncelleme talepleriniz ilgili birimlere iletilerek değerlendirmeye alınmıştır.

Destek almak istediginiz farkli bir konu için çagri merkezimize 444 6 543 nolu telefondan ulasabilirsiniz.

“LG Markali Notebook ve “smart phone” özellikli Cep Telefonlariniz için çagri merkezimizden uzaktan erisim ile destek alabilirsiniz”

Bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla.

Bunu görünce hemen canlı sohbete gittim ve çok ilginç bi konuşma gerçekleşti şaşırdım biraz umarım doğruluğu vardırda, p970'in artık üretilmediğini söyledim ve hayır üretiliyor dediler. Türkiye lg sitesinde üretilmiyor yazıyor fakat UK sitesinde üretiliyor çok ilginç Canlı sohbet'te şöyle oldu :

iyi günler benim bir sorum vardıda bildiğiniz üzere 4x hd, l9'a jelly bean verildi. Çok yakında l5'ede verilecek. Fakat şöyle bir durum var, Optimus black l5'den üstün fakat optimus black artık üretilmediği için jelly bean güncellemesi alamazmı?
- Cihazın üretimi devam etmektedir.
Ama lg.com.tr'de artık üretilmeyen ürünler arasında.
-cihaz güncellemesi ile ilgili çalışmalar devam etmektedir.
- Güncelleme ve tarihi ile ilgili tarafmıza net bir bilgi verilmemiştir,çalışmalar devam etmektedir.
Anlıyorum, teşekkürler bilgi için fakat p970 ürünü şuanda üretiliyor ve jelly bean alma ihtimali var doğrumudur?
-Evet doğrudur.
ve mail gönderimi ile güncelleme zamanında bir değişiklik söz konusu olmayacağını söylediler.
Fakat biz genede ısrar edelim arkadaşlar OB telefonu olanlar lütfen /tr adresindeki mail'i doldursun ve L5'den daha üstün olduğunu ve güncelleme alması gerektiğini söyleyin, ingilizcesi iyi olanlar UK sitesinede mail atabilir. şimdiden teşekkürler :))

• Beğen
Tepkiler: technoshark ve alaStar

enver_techno

enver_techno

Üye
Bende yazdım adam cevap vermeden oturumdan çıktı :D

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi
Bende yazdım adam cevap vermeden oturumdan çıktı :D
Arada çıkıyolar, sürekli ısrar et, neredeyse 7/24 ordayım ben adamlar benden bıktı artık :D orda sohbet edersin fakat hemen mail at, Ben birazdan Uk sitesinede atacağım fakat bence topluca birşey yazalım hepimiz o mail'i göndersin :D

enver_techno

enver_techno

Üye
Arada çıkıyolar, sürekli ısrar et, neredeyse 7/24 ordayım ben adamlar benden bıktı artık :D orda sohbet edersin fakat hemen mail at, Ben birazdan Uk sitesinede atacağım fakat bence topluca birşey yazalım hepimiz o mail'i göndersin :D
İyi fikir, düzgün bir mesaj yazılsın buraya, onu kopyalayıp yollarız ;)

skylinegti

skylinegti

Üye
lg canlı sohbetteki görevlileri acaba işe vasıfsız eleman olarak mı alıyorlar çünkü ne sorsanız net bir cevapları yok çünkü hiçbir şey bilmiyorlar....

• Beğen
Tepkiler: enver_techno

hayyam27

Üye
inşallah dedigin gibidir güncelleme gelir mail attıysanız burayada bir kopyasını yazın bizde yazalım arkadaşlara katılıyorum...

enver_techno

enver_techno

Üye
lg canlı sohbetteki görevlileri acaba işe vasıfsız eleman olarak mı alıyorlar çünkü ne sorsanız net bir cevapları yok çünkü hiçbir şey bilmiyorlar....
Soru sorduğum bayan daha Jellybean'in, Ice Cream Sandwich'in ne olduğunu bilmiyordu :)

konun

Üye

Soru sorduğum bayan daha Jellybean'in, Ice Cream Sandwich'in ne olduğunu bilmiyordu :)

haha doğru söylüyorsun banada bi kaç kere denk geldi l5e güncelleme geldiyse optimus blackede verilecekse p725 3dmaxe hayli hayli verilmesi lazım be kardeşim

hayyam27

Üye
biraz önce bir mail atayım dedim problem var atamadım lg nin sayfasında....

muellif

Üye
Arkadaşlar bende de bu telefon var sarj durumu nedir bir günü çıkartabiliyormusunuz?

technoshark

technoshark

Üye
Arkadaşlar bende de bu telefon var sarj durumu nedir bir günü çıkartabiliyormusunuz?

Fazla yoğun telefon görüşme yapmamama rağmen, İnternet , facebook , oyun , video , şirkette wifi açık olmak kaydı ile bir günü dolduruyorum.. bir günden kastınız sizin tamamiyle bir gün mü acaba :D yani 24 saat :D bu işlemler sonucunda sabah çıkıyorum akşam geliyorum ve şarj %20 seviyelerinde oluyor tekrar şarja takıp sabah yine aynı işlemlere başlıyorum :) benim 1 günüm bu

Ocean258

Ocean258

Üye
Optimus Black in JB güncellemesi alacağını sanmıyorum ama toplu mail falan olurda LG bizi şaşırtırsa onu bilemeyeceğim :)

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi
Optimus Black in JB güncellemesi alacağını sanmıyorum ama toplu mail falan olurda LG bizi şaşırtırsa onu bilemeyeceğim :)
Neden olmasın ki, L5 bile alıyorsa bu özellikleriyle, optimus Black'in haydi haydi alması gerekir, Kaldı ki bu telefon şuan Türkiye'de üretilmiyor ama başka ülkelerde üretimi devam ediyor. Ben umutluyum geçte olsa vericeklerdir.

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
Neden olmasın ki, L5 bile alıyorsa bu özellikleriyle, optimus Black'in haydi haydi alması gerekir, Kaldı ki bu telefon şuan Türkiye'de üretilmiyor ama başka ülkelerde üretimi devam ediyor. Ben umutluyum geçte olsa vericeklerdir.

Black için ICS gelmeyecek denildi yazıldı çizildi karalandı ama herkesin beklediği olmadı ve LG bizlere ICS çıkarttı ben inanıyorum ki JB de çıkartacaktır :)

hayyam27

Üye
arkadaşlar ben lg nin facebook sayfasından jely bean güncellemesi için bir mail atmıştım cevap vermişler bana:

• Güncellemeler hakkında detaylı bilgi almak için LG Destek Hattımızı arayabilirsiniz. Bizlere 09:00 - 20:00 arası 444 6 543 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
    İlginize teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla.

eger biraz üzerine düşersek gelir bence güncelleme arkadaşa katılıyorum samsungla karşılaştıracak olursak bence arkadaşlarda galaxy wonder var pişmanlar aldıklarına güncelleme falan vermiyor samsung hiç...

william75

william75

Üye
önce bir ICS' ye alışıyimde sonra JB çıksın :)

salih1478

Üye
bana gelen mailin cevabı

Konu ile ilgili tarafımıza güncelleme ve tarihi ile ilgili bilgi verilmemiştir.güncelleme ile ilgili çalışmalar devam etmektedir.Şikayet ve önerileriniz ilgili birime iletilmiştir.

Çagri merkezimize 444 6 543 nolu telefondan ulasabilirsiniz.

Bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla.

“LG Markali Notebook ve “smart phone” özellikli Cep Telefonlariniz için çagri merkezimizden uzaktan erisim ile destek alabilirsiniz

enver_techno

enver_techno

Üye
Jellybean çıktığı gün upload hazır :oke: :D

• Beğen
Tepkiler: technoshark

salih1478

Üye
fark eden var mı bilmiyorum ama girgerbread ın internet flaş performansı ics ye göre vasat şuan huex izs kullanıyorum net performansı gb ye göre gayet iyi ah bide oyun performansı o kadar iyi olsa

Üst Alt