LG Optimus 4X HD ve bir dizi LG telefonu için Android Jelly Bean güncellemesi geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus 4X HD ve bir dizi LG telefonu için Android Jelly Bean güncellemesi geliyor.

LG, telefonlarında Android Jelly Bean 4.1 güncellemesinin yapılacağını duyurdu. Son zamanlarda söylenti olarak dolaşan haber, firmanın açıklaması ile birlikte resmiyet kazandı.
LG’nin geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen amiral telefonu Optimus 4X HD, bu güncellemeden ilk faydalanacak telefon. Zaten söylentiler 4X HD’nin Jelly Bean güncellemesine tabii tutulacağını gösteriyordu. Bu telefona ek olarak Optimus L9 ve Optimus L7′ye de Jelly Bean güncellemesi yapılacak.
Çıkış tarihleri kesin olmasa da Optimus 4X HD, ilk çeyrek içerisinde, L9 ve L7 ise sene ortasında Jelly Bean güncellemesi olacak.(ALINTIDIR)

• Beğen
Tepkiler: technoshark

oguztz

Üye
Bu güzel haber =D

yusufkrz

yusufkrz

Üye
avrupa da dagıtıldı 13 ü itibarıyla

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah Türkiyede bekliyoruz..

enver_techno

enver_techno

Üye
Optimus Black'a çıkmaz sanıyorum :oke:

technoshark

technoshark

Üye
Vay .. Güncelleme konusuna el atmaları çok çok iyi oldu ciddi anlamda. Lakin enver dediğin gibi Optimus Black için geleceğini bende sanmıyorum :)

skylinegti

skylinegti

Üye
LG optimus l9'a avrupa sürümü dağıtılmaya başlandı kısa süre sonra 4xhd ve l7 yede verirler ama Türkiyeye ne zaman gelir kesin bir bilgi yok...

technoshark

technoshark

Üye
Avrupaya dağıtımı başladı ise eğer yakında Türkiye'ye de muhakkak dağıtımı olur..

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
Geç kaldı ama yinede yayınlarsa paçayı yırtar..Yoksa bir daha kimse Lg nin yanından geçmez.Örn.ben :D

Ocean258

Ocean258

Üye
Gelir gelir adamlar yanlışlarını anlamışlar en azından optmus g lansmanında öyle söylediler :)

technoshark

technoshark

Üye
2. çeyrekte gelecek gibi söylentiler mevcuttu, Ama bu sefer black kadar geç kalmaz arkadaşlar.

xpeople

xpeople

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlisi

Ocean258

Ocean258

Üye
Bir ara 4x HD için 4.1 güncellemesi geldi diye yazılmıştı ama sanırım Türkiye için gelmedi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt