Telefon Tavsiyesi LG Nexus5

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
LG Nexus5
Tanıdığımız teknosadan aldığı iki aylık nexus5ini 750ye bırakacak.kendiside htc one m8 alacakmış.bana fiyat uygun geldi ama merak ettiğim birkaç konu var.
1-discovery kullanıyorum ve daha 1sene olmadı.değiştirmek lüzumsuzmu olur?(sıkıldım discoveryden bu arada)
2-ekran nasıl(parlaklık-renk)
3-kulaklık çıkışı kalitesi nasıl
4-16gblıktan bize kalan hafıza ne kadar?
5-g2deki tv kumandası özelliği bunda var mı?
Fikirlerinizi alıyım arkadaşlar yarına bu gece karar vermem lazım.şimdiden teşekkürler:)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Invoke

tempdroid

tempdroid

Üye
Batarya kötü gibi bnce ama temiz ise al derim

• Beğen
Tepkiler: Kerim.
ardacumhur

ardacumhur

Üye
750 liraya temizse, kutusu garantisi varsa hemen al, arkadaşa da bir yemek ısmarla ;)Almicaksan bana haber ver ben alırım :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Dede, Web Designer, mehsevim ve 1 kişi daha
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Ayak üstü bir inceledim telefonu ve geçişlerini falan çok seri buldum. İncelediğim bir çok modelden hatta fiyat olarak nexusun çok üstünde olan telefonların bile bazılarından daha seriydi.

Ben telefonu kendi fiyat çizgisinde olan diğer cihazlarla karşılaştırırım. Eğer başkası gelir 1500-1800 arası bir telefonla kıyaslarsa 1200 liralık telefonla gurur duyarım. Yani 1500+ telefonla karşılaştırması söz konusu olması demek bu telefon başarılı bir telefon demek. Çünkü bu telefon 1200 liraya teknosadan alınabiliyor. Kendi fiyat çizgisindeki telefonlarla yan yana koyduğumuzda alternatifi dahi yok. 1200 liraya gidip eli ayağı düzgün bir mağazadan daha iyisi alınamaz. (Köprü altı, paralel maralel ihracatları bunun dışında tutuyorum.)

Ki sen 750 liraya temizini buldum diyorsun, hiç durma bence.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
meg1ddo

meg1ddo

Üye
800 e bıraksın ben alırım :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Nexus 4 olmasın o ??

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Kulaklik ses kalitesi tatminkar sana kalan hafiza 12 diye biliyorum g2deki uygulamalar yok nexus 5 de

• Beğen
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
750ye kaçırma hemen al beğenmezsen hemen karlı biçimde satarsın.Standart android ara yuzu olduğu için sıkılabilirsin ama çok hızlı bi telefon kesinlikle :)

• Beğen
zookayy

zookayy

Üye
Tanıdığımız teknosadan aldığı iki aylık nexus5ini 750ye bırakacak.kendiside htc one m8 alacakmış.bana fiyat uygun geldi ama merak ettiğim birkaç konu var.
1-discovery kullanıyorum ve daha 1sene olmadı.değiştirmek lüzumsuzmu olur?(sıkıldım discoveryden bu arada)
2-ekran nasıl(parlaklık-renk)
3-kulaklık çıkışı kalitesi nasıl
4-16gblıktan bize kalan hafıza ne kadar?
5-g2deki tv kumandası özelliği bunda var mı?
Fikirlerinizi alıyım arkadaşlar yarına bu gece karar vermem lazım.şimdiden teşekkürler:)

750 ye bulduysan kaçırma derim
1-discovery i 2 3 4 5 e katlar
2-m7 nin ekranından sonra en yüksek ppi değerine sahip telefon kesinlikle en iyisi
3-valla ben google müzikle kullanıyorum ekolayzer ı felanda var ama senin kullanacağın kulaklığa bağlı
4-12 gb civarı bişey kalıyo stock rom kullanıyom
5-onu ben bilmiyom hacı bi bilenlere sor öyle bişey mi varmış

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Al al kaçırma

• Beğen
tempdroid

tempdroid

Üye
ulan kredi çekip bn alım bari 17 yasa kartt verirseler :D ?

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu alcaktım ama başkası kapmış malesef:Dneyse discovery ile devam edicez.yapıcak bişey yok:)
Cevaplayan herkese teşekkürler.
Konu silinebilir

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
:locked2:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt