Lg L5 WAP AYARLARI

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında btrmbtrm tarafından paylaşıldı. Okunma: 1370 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Lg L5 WAP AYARLARI

Turkcell sosyal internet paketi aldım. Wap ayarları yapamadığımdan facebook ve twitter 'a her girdiğimde ₺ yiyor

Yazan: btrmbtrm

Lg L5 WAP AYARLARI konusuna benzer içerikler

1. LG KP320 WAP Ayarları (avea) ( 21 Ekim 2010 | LG )

...:: BU AYARLAR SADECE LG KP320 // AVEA İÇİNDİR ::... Merhaba arkadaşlar siteye wap ayarları konusuna baktığımda değişik 3-5 konu çıktı ama LG KP320 nin wap ayarları konusu yok... Bende LG KP320 kullanıyorum ve kendiliğinden olan wap...
  2. Lg ks20 wap ayarları ( 7 Ocak 2011 | LG )

windows mobile 9.5 demo sürümü var ne kadar kurcaladıysamda bulamadım bu wap ayarlarını... 0.facebook.com a girmiyor we wi-fi ayarlarını nasıl yapabilirz illa rom mu yüklemek lazım detaylı olarak açıklarsanız sevinirim yarım :S :S...
  3. LG GM 735 Avea Wap Ayarları ( 5 Nisan 2011 | LG )

arkadaşlar lgde awea wap ayarlarını nasl yapıcam bilgisi olan war mı ?
  4. Lg kf750 vodafon wap ayarları ( 27 Nisan 2011 | LG )

Lg kf750 vodafon wap ayarları nasıl yapcam arkadaşlar bilen varsa nerden nasıl ve ne yazacam tşk
  5. lg gt540 internet ve wap ayarlarını yapamıyorum yardım lütfen ( 28 Nisan 2012 | LG )

arkadaşlar telefonu yeni aldım ama google mail hesabı alamıyorum dolphin ile nete giriyorum ama gmail bağlantısını yapamıyorum galiba bendeki turkcell ayarlar sağlıklı değil çünkü ayarları kendimce doldurdum ama anlaşılıyor ki sağlıklı yapamadım...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 15:23:36