LG GW820 ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
LG GW820 ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimleri )
1 GHz hızındaki Smartphone işlemcisinden güç alan LG GW820, Quad-Band GSM ve UMTS / HSDPA ağlarını destekliyor. Otofokus özellikli 5 Megapiksel çözünürlüğündeki bir kameraya sahip olan cihazda, 800 x 480 piksel çözünürlüğünde görüntü oluşturabilen 3.2 inç genişliğinde dokunmatik bir ekran bulunuyor. Slayt tasarımlı QWERTY klavyesi sayesinde dikkatleri üzerine toparlayan ve Windows Mobile 6.5 işletim sistemiyle kullanıcılara hitap eden cihazda; kablosuz Wi-Fi bağlantısı ve Bluetooth bağlantısı mevcut.

Cihazın ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulması beklenirken, fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmış değil.

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Bana Nokia E75'e izlenimini verdi.....

vedat533

vedat533

Üye
yaw bırak şu nokia yı adamlar yapmış işte 1ghz işlemci yi kullanan ilk marka ilk telefon tele hariçi olarak mini projektör bağlanıo bu tasarımda bi teli warmı nokia nın ayrıca parmak izi sensörü war yenilikçi olan marka LG dir abi

--------------- Ekleme ---------------

hiç bişeyi olmasa karizması NOKİA ya 10 basar

--------------- Ekleme ---------------

Bence teli değerlendirmeden önce bi özelliklerini iyice araştır

Ahmetbolat

Ahmetbolat

Üye
kesinlikle LG'yi takdir ediyorum bende elimdeki nokialardan kurtulup windows mobile işletimli cihazlara gecmeyi dusunuyorum aslında LGye şimdiye kadar cok önyargılı davranmışım :) eşime LG ks360 aldım ve gayette kullanışlı cihaz.....bana kalırsa nokia'nın koltugunu sallayacak LG ve samsung....saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt