LG GW620: Android İşletim Sistemi ( Fiyatı / Çıkış Tarihi / Resimleri / Özellikleri )

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 324 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LG GW620: Android İşletim Sistemi ( Fiyatı / Çıkış Tarihi / Resimleri / Özellikleri )

Akıllı cep telefonu piyasa lideri olmak için kolları sıvayan LG firması, Android işletim sistemine sahip yeni cep telefonunu tanıttı. LG GW620 ile ilgili tüm bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Akıllı cep telefonu piyasasına ürettiği yeni cep telefonlarıyla damgasını vurmayan LG, şimdide liderlik için kolları sıvadı. Google’nin açık kaynak kodlu işletim sistemi olan Android OS 1.5 sürümünü barındıran cihaz, LG’nin ilk Android işletim sistemli cep telefonu.

Cihazın ön olana çıkan özellikleriyse şöyle;

• Android OS 1.5
    • 3 inç genişlikli ve 320 x 480 piksel çözünürlüklü dokunmatik ekran
    • 5 Megapiksel Kamera
    • Sürgülü gövde açılınca QWERTY klavye
    • UMTS/HSDPA 3G desteği

En geç Kasım ayı içerisinde satışa sunulacak cihazın, fiyatı hakkında henüz hiçbir bilgi verilmiyor.

Yazan: Dogus Pertez
  2. Androidi ve klavyesini test etmek isterdim

3. bir klavye fırtınası başladı gidiyor bakalım nolcak

4. güzele bnzıyo n97 cakması olmus fıyatını merak ettım ne kadar olcak acaba

5. selam ben bu cihazı aldım ama daha tam kullanmadım

6. slm arkadaşlar acaba ön kamera varmı?birde nasıl önerirmisiniz?

LG GW620: Android İşletim Sistemi ( Fiyatı / Çıkış Tarihi / Resimleri / Özellikleri ) konusuna benzer içerikler

1. xpPhone: Windows XP İşletim Sistemi ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimler )

Artık Çin denilince teknolojik açıdan aklımıza gelen ilk şey taklit cep telefonları ürettikleridir. Ancak Çinliler ürettiği taklit cep telefonlarıyla, orijinalinden daha iyisini üretebiliyorlar. İşte Çinliler xpPhone ile karşımızda....
  2. HTC Touch : Google Android İşletim Sistemi ( Özellikleri / Fiyatı / Çıkış Tarihi / Resimleri )

HTC, Android işletim sistemine sahip olan yeni cihazı Tattoo’yu duyurdu. HTC Tattoo ile ilgili tüm bilgileri haberimizin devamından bulabilirsiniz. Akıllı cep telefonu piyasasının en başarılı şirketlerinden olan HTC özellikleriyle tüm...
  3. Archos 5 İnternet Tableti: Android İşletim Sistemi (Fiyatı / Resimleri / Çıkış Tarihi / Özellikleri)

1988 yılından beri Fransa’da işlev gösteren Archos firması daha çok ürettiği bilgisayarlarla dünyaya ismini tanıtmıştı. Firma şimdide tasarladığı internet tabletiyle çok konuşulacağa benziyor. Fransa kökenli Archos firması bugün yeni...
  4. LG GW820 ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimleri )

1 GHz hızındaki Smartphone işlemcisinden güç alan LG GW820, Quad-Band GSM ve UMTS / HSDPA ağlarını destekliyor. Otofokus özellikli 5 Megapiksel çözünürlüğündeki bir kameraya sahip olan cihazda, 800 x 480 piksel çözünürlüğünde görüntü...
  5. LG LU2300: Android OS İşletim Sistemi ( Özellikleri / Fiyatı / Çıkış Tarihi / Resimleri )

LG’nin ilk olarak Kore pazarı için hazırladığı LU2300 isimli cihazıyla ilgili resimler kamuoyuna sızdırıldı. Son zamanların en çok tercih edilen işletim sistemi olan Google Android OS’un alt yapısını kullanan cihazda, dokunmatik...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 18:21:16