Haber LG G5’in Ekran Görüntüsü Tüm Teknik Özelliklerini Gözler Önüne Serdi

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
LG G5’in Ekran Görüntüsü Tüm Teknik Özelliklerini Gözler Önüne Serdi
İnternete sızan LG G5 benchmark ekran görüntüsü LG G5’in tüm teknik özelliklerini ortaya çıkardı.

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, 2016 model amiral gemi akıllı telefonun hazırlıklarına devam ederken bu cihazlar ilgili bilgiler de internete sızmaya devam ediyor. LG’nin özellikle LG G2 ile başlayan akıllı telefon pazarındaki yükselişi G3 ve G4 modelleri ile devam etmişti. Bu başarılar gözlerin Gözlerin Güney Koreli firmanın 2016 yılı amiral gemisine çevrilmesine neden oldu.

LG G5 akıllı telefon için ilk görsel geldi

Bir kaç saat önce güvenilir bir kaynak tarafından Weibo üzerinde paylaşılan ekran görüntüsü LG G5’in tüm teknik özelliklerini ortaya çıkardı.

Paylaşılan ekran görüntüsü öncelikle LG G5’in çift arka kameraya sahip olacağı bilgisini doğruluyor. LG G5, 16MP ve 8MP olmak üzere iki adet arka kameranın yanında bir adet 8MP de ön kameraya sahip olacak. Ayrıca Adreno 530 GPU ile gelen Snapdragon 820 yonga seti ve 3GB sistem belleği de cihazın işlemci yönündeki gücü olacak. LG G5’in ekranı ise 1440×2560 piksel çözünürlüğe sahip 5.6 inç boyutunda olacak. Bu ekran 640ppi piksel yoğunluğu sunacak.

Aylardır merakla beklenen LG G5 hakkında çıkan hemen hemen tüm haberlerde LG G5’in metal bir gövdeye sahip olacağı iddia ediliyordu. Geçtiğimiz günlerde internete sızdırılan render görselleri de bu iddiaları doğruluyordu. Android ve LG hayranranları LG G5’i heyecanla beklerken, henüz firmadan resmi bir açıklama yapılmasa da bu cihazın Nisan ayında gün yüzüne çıkacağı belirtiliyor.

LG G5’in Ekran Görüntüsü Tüm Teknik Özelliklerini Gözler Önüne Serdi - MaxiCep

Fenomenon

Fenomenon

Üye
4k ekran biraz yalan gibi duruyor. ekran 4k olursa telefon alev alır yanar patlar :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
5.29" Demek Yuvarlarsan 5.3" Eder Nasıl 5.6" Ediyor Onu Anlamadım Orada YazanYalanmı

lazye

lazye

Üye
aynen 5.29 ' 5.30 ' olması gerekiyor bende farkettim şimdi...

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Anlaşılan halen prototip testler devam ediyor.
32 ve 64gb olarak iki farklı cihaz gelecek
32 bit ve 64 bit, 3 ve 4gb RAM 5.3 ve 5.6 inç
iki cihaz arasındaki farklılık bu şekilde olabilir
konuyu yakından takip ediyorum.
yorumlarda bu yönde :oke:

smh60

smh60

Üye
Pili merak ettim :hmmm

BRKTNL

BRKTNL

Üye