Öneri LG G5 1750 TL

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
LG G5 1750 TL

Metro Alışveriş Merkezi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Vay be hata yoksa fiyat düşmemiş çakılmış resmen.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
byAndroid

byAndroid

Üye
2700 den çıkan tele bak. Zaten tüm g serisi böyle. Hatalı telefonları kakaliyor lar. Alınmaz LG falab
Hepsiburada da 1699

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
mrzstyl

mrzstyl

Üye
bu lg hata yapıyo, ilk çıkacağı zaman bu fiyattan verseydi mükemmel satış rakamları yakalayabilirdi :hmmm :evet:

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Alsam mı s6 satıp 1 tane arkadaşlar iyimidir

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye

G5 senin için yeni bişeyler deneme şansı verebilir ama şu videoyu izle kararını ver. Benim görüşüm uzun süre kullanılabilecek bir cihaza benzemiyor. O fiyata One Plus 3 alınır :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
lg saçmalıyor cidden bu fiyata bu kadar kısa sürede düşecekse bu fiyata versinler baştan deli gibi satarlar

furyzer0

furyzer0

Üye

S6 nın neyi eksik ki değiştirmeyi düşünüyorsun?

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
byAndroid

byAndroid

Üye
Öyle bi hataya düşme sakın. Çoğu cihazda ghostscreen var.

furyzer0

furyzer0

Üye
o sorun g4 de değil miydi g5 te düzeltilmedi mi ?
tüm lg g serisinde belli başlı kronik sorunlar baş gösteriyor. Kimse 2800den çıkan cihazı sebepsiz yere 1750 ye indirmez değil mi? Her g modeli çıktığından 3 ay sonra yarı fiyatına düşüyorsa ben burada bir sebep ararım.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar LG garantili değil bu telefon ithalatçı garanti onu söyleyim de bir sıkıntısı çıkmasın

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
O nedir

bir ekrana belli süre baktıktan sonra başka bir şey açtın mı ekranda önceki baktığın şeyin izi kalıyor örn.resim açtın 10dk baktın başka resim açtın önceki resim silik şekilde görünüyor
ayrıca ithalatçı garantiler genelde ilgisizdir herhangi bir sorunda yapmam diyebilir veya dandik yapabilir

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
bir ekrana belli süre baktıktan sonra başka bir şey açtın mı ekranda önceki baktığın şeyin izi kalıyor örn.resim açtın 10dk baktın başka resim açtın önceki resim silik şekilde görünüyor
ayrıca ithalatçı garantiler genelde ilgisizdir herhangi bir sorunda yapmam diyebilir veya dandik yapabilir
Amoled ekranda da mevcut ama zamanla çıkıyor lg g5 ne zaman da çıkıyor?

furyzer0

furyzer0

Üye

Genelleme yapmayın.Benim elimde 4-6 yıllık n8 var hala bir kere bile öyle bir şeye rastlamadım. Ben ghostscreen sorununu samsung ve lg panellerde gördüm sadece.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

amoled ekranlarda böyle bir sorun duymadım ama bu da ips in sorunu değil lg nin sorunu teli ilk aldığından itibaren olan bir sorun 10 dk filan aynı ekranda durdun mu kesin oluyor mesela üst çubuk bol bol silik halde kalıyor ve oyun oynarken arada üst çubuk kaybolunca izi gözüküyor
bu sorunu sadece lg ve birkaç samsung modelde duydum ama samsunglarda hepsinde değildi lg g4 de kesin %90 ında bu sorun vardır g5 de durumu bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: hikmet366 ve furyzer0
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
amoled ekranlarda böyle bir sorun duymadım ama bu da ips in sorunu değil lg nin sorunu teli ilk aldığından itibaren olan bir sorun 10 dk filan aynı ekranda durdun mu kesin oluyor mesela üst çubuk bol bol silik halde kalıyor ve oyun oynarken arada üst çubuk kaybolunca izi gözüküyor
bu sorunu sadece lg ve birkaç samsung modelde duydum ama samsunglarda hepsinde değildi lg g4 de kesin %90 ında bu sorun vardır g5 de durumu bilmiyorum
S6 bende var şuan parlaklığı fazla açınca iz bırakıyor ama telefonun baya ısınması lazım saat in olduğu bölüm iz var

Ama 6 7 ay içinde belli oldu