Yardım LG G3 32GB apn mms sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 32GB apn mms sorunu

LG G3 32GB Android 6.0 yüklü apn mms yaptığımda veri gelmiyor *#*#4636#*#* yaptığımda da bu uygulama bu cihazda çalışmıyor uyarısı alıp çıkıyor yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar ayrıca bu siteden kodları tıkladığımda olmuyor
yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar

Son düzenleme:

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

bilal72

bilal72

Üye
Sorun tam olarak nedir anlamadım?
Mms profilini mi oluşturamiyor musun? Doğru mu anladım

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kardeş mms profili oluşturuyorum kaydediyorum seçiyorum ama veri ağını etkinleştirdiğim de yani mobil veriyi açtığım zaman internet gelmiyor android sürümü 5 lollipop iken veri geliyordu şimdi android 6 da gelmiyor

denizci35

denizci35

Üye
Dostum onun icin oralara girmen gereksiz mms apnesi olusturmak istiyorsan
1)internet paylasimi ve ağlar
2)mobil ağlar
3)erişim noktasi ayarlari
4)yeni apn oluştur(uc nokta var yukarda oraya bas)
ayarla
Ve kaydet çık

bilal72

bilal72

Üye
Aynen kardeş mms profili oluşturuyorum kaydediyorum seçiyorum ama veri ağını etkinleştirdiğim de yani mobil veriyi açtığım zaman internet gelmiyor android sürümü 5 lollipop iken veri geliyordu şimdi android 6 da gelmiyor
Lg 6.0 ile ilginçtir internet paketin yoksa veya farklı bi profil ile erişim noktası açarsan üstteki internet işareti kapanıyor ama yine de arka planda internet var.
Mms profilini seç sonra ordan çık bağlanmaya çalışırsan bağlanır.
Anladığım kadarı ile avea nın malum internetini kullanmaya çalışıyorsun..[emoji2]
Mms oluştur sonra openvpn veya psiphon ile girmek istersen gir bağlan de bağlanır. Ama internet işareti çıkmıyor panik yapmana gerek yok yine bağlanıyor zaten

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turancen

turancen

Üye
Kardeş şunu dene
1)internet paylasimi ve ağlara gir
2)mobil ağlar
3)erişim noktasi ayarlari nda, sağ üstte dokun, varsayılan ayarları geri yükle yap, düzelmesi gerek.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar sorun halledilmiştir.