Faturasız / Faturalı Lg G2

Sponsorlu Bağlantılar

kelebeginomru

kelebeginomru

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2
vodafondan lg g2 almak istiyorum fakat kafam karıştı 24 ay boyunca 35 tl mi 24 ay boyunca 105 tl mi eğer kontrat 24 ay ama 24 ay 105 tl olmuyor iyice karıştı yardımcı olabilirseniz

• Beğen
Tepkiler: Jan

vegatablo

vegatablo

Üye
eger taahutle alirsan daha pahali olur ama internetten alirsan daha ucuz olur senin dedigin ise paket seciyorsun mesela 40 tl her ay 40 tlnin ustune 35 tl ekliyip odeyeceksin 2 yil boyunca oyle hesapla

Son düzenleme:
kelebeginomru

kelebeginomru

Üye
    Konu Sahibi
yani 2 yıl boyunca 105 tl mi

vegatablo

vegatablo

Üye
evet

kral18

kral18

Üye
fiyat baya yüksek olur o zaman. 2,520 tl gibi

kelebeginomru

kelebeginomru

Üye
    Konu Sahibi
aynen o kadar olacağını sanmıyorum var mı başka açıklık getirecek biri

HasimSahin

HasimSahin

Üye
aynen o kadar olacağını sanmıyorum var mı başka açıklık getirecek biri
2 sen taahhutle 105 tl odeyeceksin. Her ay yeni telefon cikiyor. 2 sene sonra 1000-1500 tlye dusen telefonu sen 2000 küsür TL ye almis olacaksin. Bence taahhutten uzak dur. Bisey olur hat degistirmen gerekir ne bileyim internetin yetmez dakikan az gelir. Cayamazsin.

kelebeginomru

kelebeginomru

Üye
    Konu Sahibi
2 sen taahhutle 105 tl odeyeceksin. Her ay yeni telefon cikiyor. 2 sene sonra 1000-1500 tlye dusen telefonu sen 2000 küsür TL ye almis olacaksin. Bence taahhutten uzak dur. Bisey olur hat degistirmen gerekir ne bileyim internetin yetmez dakikan az gelir. Cayamazsin.
teşekkür ediyorum yine n11.comdan alacağım sanırım yada teknosa

Jan

Jan

Üye
Lg neden almak istiyorsun ki bi kere onu anlamadım samsung dururken zevkler ve renkler tartışılmaz da lg tv alacaksan al telefondan uzak dur derim ebru..

Invoke

Invoke

Üye
Lg neden almak istiyorsun ki bi kere onu anlamadım samsung dururken zevkler ve renkler tartışılmaz da lg tv alacaksan al telefondan uzak dur derim ebru..

Çok basit: G2, daha ucuz, daha şık ve daha yüksek performans veren bir cihaz.

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw ve LimePie
kelebeginomru

kelebeginomru

Üye
    Konu Sahibi
cihazı teknosadan almış bulunmaktayım herkese teşekkür ederim

Üst Alt