Lg g2 hatali konum kafayi yicem

Sponsorlu Bağlantılar

metallistm

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 hatali konum kafayi yicem
Arkadaslar sabah farkettim telefon kendini guney korenin seul sehrinde gosteriyo. Tum uygulamalarda ayni. Alt katta oturan abimin gm discovery telefonu da ayni durumda. Sorun ne olabilir. Sizde nasil

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bölge Dil Ayarlarını Kontrol Et.Ayrıca Konum Açık Mı Değilmi Onuda Kontrol Etmelisin

• Beğen
Tepkiler: metallistm

metallistm

Üye
    Konu Sahibi

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Normalde internet tabanlı gps oldugunda yerini tespit etmesi lazım eğer gps aygıtında sıkıntı yoksa :hmmm:hmmm:hmmm
Önce ayarlar uygulamalrdan gpsi bulup verileri temizlemeyi dene
Daha sonra cihazı sıfırlamayı dene
Cihazı ac kapa olmazsa cihazını garantisi varsa garantiye gönder gps aygıtında sıkıntı olabilir:hmmm
Şimdi gördüm ekran görüntünde gördüm vpn programları gps de cakısmaya neden oluyor denendi onaylandı vpn etkisiz hale getir teli ac kapa :)

metallistm

Üye
    Konu Sahibi
Bugun hastaneye gittim orda normal calisti. Bizim evin civardinda jammer tarzi bisey var sanirim :) dediklerinizi zaten yaptim sorun devam etti. Dedigim gibi alt katta oturan abimin teli de ayni durumda.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
jammer olsa hiçbirşey çekmez telefonun hattı da wifi de dahil sizin bölgenizde gps çalışmıyordur benim oturduğum yerin birkaç alt sokağında da aynı sorun var oraya gidince gps duruyor bazı alanlarda çalışmıyor sanırım gpsler

metallistm

Üye
    Konu Sahibi
Normalde internet tabanlı gps oldugunda yerini tespit etmesi lazım eğer gps aygıtında sıkıntı yoksa :hmmm:hmmm:hmmm
Önce ayarlar uygulamalrdan gpsi bulup verileri temizlemeyi dene
Daha sonra cihazı sıfırlamayı dene
Cihazı ac kapa olmazsa cihazını garantisi varsa garantiye gönder gps aygıtında sıkıntı olabilir:hmmm
Şimdi gördüm ekran görüntünde gördüm vpn programları gps de cakısmaya neden oluyor denendi onaylandı vpn etkisiz hale getir teli ac kapa :)
Yogunluktan bakamadim. Sorun devam ediyor. Orda gordugun vpn degil. Uzun zamandir vpn kullanmiyorum. Evim de dahil olmak uzere bazi bolgelerde gps 10km ye kadar sasirabiliyor

Üst Alt