Lg G2 Ekran Kırıldı :(

Sponsorlu Bağlantılar

andry77

andry77

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 Ekran Kırıldı :(
Arkadaşlar LG G2 min ekranı kırıldı. Nette fiyat bulamadım, nekadardır fiyatı bilgisi olan var mı.

Black GiyenMAN

Üye
Arkadaşlar LG G2 min ekranı kırıldı. Nette fiyat bulamadım, nekadardır fiyatı bilgisi olan var mı.
kardeş bende kullanıyorumda çok geçmiş olsunda henüz o ekrandan bulman zor eğer bulursan şükret
yeni çıktı çünkü o telefon

denizyk

denizyk

Üye
Kardes satarsan alalim ... ?

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Geçmiş olsun, benim bilgim yok. :(

KayraBey

KayraBey

Üye
Geçmiş olsun...

erkan811

Üye
Geçmiş olsun

iblah60

iblah60

Üye
çok geçmiş olsun...

andry77

andry77

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar. Aldığım yere gittim Teknosa ya tesadufen LG bölge sorumlusu ile tanıştım. Yarın Mecidiyeköydeki servise görüreceğim, fiyat yaklaşık 700 tl... Aman arkadaşlar telefonlarıniza iyi bakın...

.caner.

.caner.

Üye
Geçmiş olsun.

Black GiyenMAN

Üye
Sağolun arkadaşlar. Aldığım yere gittim Teknosa ya tesadufen LG bölge sorumlusu ile tanıştım. Yarın Mecidiyeköydeki servise görüreceğim, fiyat yaklaşık 700 tl... Aman arkadaşlar telefonlarıniza iyi bakın...
DAHA İYİ ANLIYORUM DEĞERİNİ

enesrsln

enesrsln

Üye
Geçmiş Olsun Kardeşim. Umarım bir daha böyle bir şey yaşamazsın.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Geçmis olsun nasıl oldugunu ögrenebilirmiyiz?

iblah60

iblah60

Üye
benimde L5 var ekranın alt tarafından toz alıyor bende tokat zile de yaşıyom ama en yakın servisin neresi olduğunu bilmiyorum aldığım yere sordum teknosa ya yer söylemediler ama ekranın değişceğini ve ücretli olacağını söylediler...

serkankrk

Üye
700 tl verilirmi bi ekrana bence biraz daha beklersen daha ucuza alabilirsin malum yeni telefon yedek parçası pek bulunmuyor

andry77

andry77

Üye
    Konu Sahibi
Geçmis olsun nasıl oldugunu ögrenebilirmiyiz?
Cebimden düştü, fayansın üzerine çakıldı. Akıllı kılıf bir yana telefon bir yana uçtu. Bir elime aldım ki ekran üst sol köşeden çaprazlama çatlamış. Çok fena bir manzaraydı anlatamam... Siz siz olun bu aletler çok hassas, öyle düşme çizilme testleri filan yapıyorlar ama yarim metreden düşse cam gidiyor. Gorilla glass filan hikaye...

Invoke

Invoke

Üye
700 tl, çok kötü... :/ Geçmiş olsun :/

erkan811

Üye
Cebimden düştü, fayansın üzerine çakıldı. Akıllı kılıf bir yana telefon bir yana uçtu. Bir elime aldım ki ekran üst sol köşeden çaprazlama çatlamış. Çok fena bir manzaraydı anlatamam... Siz siz olun bu aletler çok hassas, öyle düşme çizilme testleri filan yapıyorlar ama yarim metreden düşse cam gidiyor. Gorilla glass filan hikaye...
Geçmiş olsun hocam ama söyle birsey var her telefonumun ekranı kırıldı diye açılan konuda gorilla glass hikaye yazısı görüyorum gorilla glass kırılmaya değil cizilmeye karşı dayanıklı

Invoke

Invoke

Üye
Aynen, gorilla glass ile alakası yok... Hepsi kırabilir ama ince ve çerçevesiz cihaz daha dayanıksız oluyor... :/

• Beğen
Tepkiler: .caner.
marist

marist

Üye
Geçmiş olsun. Çok pahalıymış. Bir telefon fiyatı daha vereceksin.

Üst Alt