Haber LG, Bu Yıl “Süper Premium Telefon” Duyurmaya Hazırlanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
LG, Bu Yıl “Süper Premium Telefon” Duyurmaya Hazırlanıyor
LG Ülkemizde agresif bir fiyat politikası izlediği için hoşuma gidiyor hadi bakalım :eller:

Güney Kore merkezli üretici LG, 2015 yılı içinde yeni bir üst seviye akıllı telefon duyurmayı planlıyor.

Akıllı telefon pazarının Güney Kore merkezli temsilcisi LG, 2015 yılında “Süper Premium” olarak adlandırılan üst seviye bir akıllı telefon duyurusu yapmaya hazırlanıyor.

Nisan ayına geri döndüğümüzde, Güney Kore merkezli teknoloji devi LG’nin yeni amiral gemisi Lg G4’ü duyurduğunu hatırlıyoruz. Devamında ise G4 Beat, G4c ve G4 Stylus modelleri ile seriyi tamamlayan LG, gözünü daha yükseklere dikmiş durumda. Akıllı telefon üreticisi, şimdi de serinin en üstünde yer alan LG G4’ü de gölgede bırakacak yeni bir akıllı telefonu yıl sonundan önce duyurmanın planlarını yapıyor.

Güney Kore merkezli ETNews’ın, LG’nin Mobil İletişim Başkanı ve CEO’su Cho Jun-ho tarafından da doğruladığı belirtilen haberine göre LG, bu yıl sonundan önce “Super Premium Telefon” segmentinde yeni bir üst seviye akıllı telefon duyurusu yapacak.

Cho Jun-ho açıklamalarının devamında şirketin super üst seviye akıllı telefon duyurusu konusunda kararlı olduğunu fakat bu duyurunun, rakipleri Apple İPhone 6S Plus ve Samsung Galaxy Note 5 duyurularının da göz önünde bulundurularak “doğru zamanlama” ile yapılacağını belirtti.

Yeni teknolojilerin kazandırdığı fonksiyonlara donatılması belirtilen LG’nin Super Premium akıllı telefonunun “LG G4 Pro” adına sahip olacağı belirtiliyor. G4 Pro teknik özellikleri arasında ise Qualcomm’un yeni nesil yonga seti Snapdragon 820, 6 inç büyüklüğünde Quad HD 2560×1440 piksel çözünürlüğe sahip ekran, 4GB RAM, 20MP kamera ve oldukça ince metal gövdeye sahip olacağı bildirildi.

Duyuru tarihi henüz netleşecek LG G4 Pro’nun LGG4’teki gibi deri arka kapağa sahip olup olmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

LG, Bu Yıl “Süper Premium Telefon” Duyurmaya Hazırlanıyor - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Plastiğin artık iş çıkarmadığını LG de desteklemiş olacak.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
G Pen yok ise yine note serisi lider olur

turancen

turancen

Üye
Hayatımda ilk defa lg g3 gibi bir üst düzey cihaz kullanıyorum ve ne kasılma nede donma mevcut, güncelleme desteği ise en az 2 yıl devam eder, böylelikle bu teli ben, en az 3 yıl kullanmayı düşünüyorum :D 4 yıl önceki s2 bile şu anki oyunları rahat açıyorsa, bir 4 yıl sonraki oyunları g3 çok rahat açacaktır adım gibi eminim :D (oyun gözünden bakarım hep telefonlara, nedeni ise oyun için tasarlanan cihazlar bence uzun ömürlüdür, iphone 4s bile çoğu oyunu boyuna bakmadan rahatlıkla açıyor)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Çalacaklar diye birşey yok s Pen lazer sistemi farklı bir firma samsung değil. Patent ihlali yapmaz sadece lisansı ücret karşılığı s Pen lazeri kullanır yada benzer bir teknoloji kullanır.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben lazer sistemi samsunga aittir demedim zaten. Tasarım kenarda dursun özellike yazılımı LG farklı isimlerle sunuyor. Buda alma veya çalma olarak nitelendirilebilir.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Samsungtan kim ne çalsın kendinizi kandırmayın.Baş çalıcı Samsung.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
LG G2-G3-G4 neredeyse aynı kasa üzerine yapılmış cihazlardı

umarım yeni modellerde tasarım değişikliği yaparlar biraz daha

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Metal ve ince yapacaksa ön yüzey ve sihirli tus olayı sabit kalmakla beraber yan cerceveler konusunda yenilige mecbur gidecek.
Çünkü G2 G3 gibi oval metal ve ince olması imkansız.Umarım Z serisi gibi keskin hatlarla üretmezler.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Benim fikrim LG tasarımını değiştirmeli.

Koradam

Üye
Bir noktada o kalemle yapılacak şeyler Samsung dan bakılıp yapılacak o kalemle daha en fazla ne yaparsın ?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Tasarımı korumalı G4 ile bozdu G2 ve G3 çok şık cihazlar.
Note serisinde kalem var diye simdi kalemi mi sahiplendi Samsung?
Çalmak ayrı bir seydir,ilk kullanan olup öncü olmak ayrı.

0MG90

0MG90

Üye
Metal kasa falansa çok geç kaldılar bi zahmet geçsinler artık

Metal ve ince yapacaksa ön yüzey ve sihirli tus olayı sabit kalmakla beraber yan cerceveler konusunda yenilige mecbur gidecek.
Çünkü G2 G3 gibi oval metal ve ince olması imkansız.Umarım Z serisi gibi keskin hatlarla üretmezler.
Z3+ ile OmniBalance tasarımı daha iyi hale getirildi, eski cihazlar gibi değil

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bazı arkadaşlar s-pen'i samsung mu sahiplendi demiş. Sizin LG de Quick Memo'nun aslı Görev Notudur bunuda belirtelim. Benim bahsettiğim de tam olarak bu.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Metal kasa falansa çok geç kaldılar bi zahmet geçsinler artık

Z3+ ile OmniBalance tasarımı daha iyi hale getirildi, eski cihazlar gibi değil

Evet daha da hos oldugu kanısındayım.Z serisi kötü anlamında demedim zaten tasarımlarını seviyorum ama lg elde tutus rahatlıgından oldukça bahseder tanıtımlarda bu yüzden direkt keskin hatlara geçmemeli.
Lg çalmıs mı yani simdi?
Çalsın ne güzel hem touchwiz gibi doldurup hem kasmayan sismeyen bir sistem ohh.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Konuyu donmaya kasmaya çekip üste çıkmaya çalışmayalım. Burada sende gayet iyi biliyorsun aynı işi yapan uygulamalar farklı isimlerle konuluyor. Hemen saldırı olarak algılamaya gerek yok, sakince konuşulabilir. Bahsi geçen kalem ve yazılımı çıktığında Air-commend tarzı birşey olursa dediğimi çok daha iyi anlayacaksınız. Gerçi şuan da gayet açık fakat anlaşılmak istenmez. Çıksın bahsi geçen cihaz daha net ve pak bu mesele aydınlanacaktır. LG ve Samsung Introducing videolarını izlerseniz, her yeni videoda bahsedilen özellikler LG videolarında söylenmesede sistemin içine koyulmuş. LG ve Samsung ikilisini beraber kullanmış birisi geldiğinde zaten bana katılacaktır.

Üst Alt