Haber LG bombayı patlattı, yeni akıllısı V20 tanıtıldı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
LG bombayı patlattı, yeni akıllısı V20 tanıtıldı
LG'nin yeni üst seviye akıllısı resmi olarak tanıtıldı...

Bir süredir akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden olan LG'nin yeni bir üst seviye akıllı telefonu gündemdeydi. LG V20 adındaki bu yeni akıllının Google tarafından bir süre önce sunulan Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemi ile duyurulacak ilk akıllı telefon olacağı da kaydedilmişti.

Bu yeni cihaz beklendiği gibi LG tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nin San Francisco şehrinde düzenlenen etkinlikle resmi olarak duyuruldu.

LG'nin bu yeni cihazı bakıldığında firmanın bu sene sunduğu amiral gemisi LG G5'in tasarımına benzer bir görünüm ile geldiğini söyleyebiliriz. Geçtiğimiz sene gelen selefi LG V10'da olduğu gibi LG V20 de MIL-STD-810 askeri dayanıklılık standartlarına sahip. Cihazın kasası alüminyum AL6013 alaşımdan üretilmiş.

LG V20, LG G5'e benzer olarak gelse de modüler tasarım içermiyor. LG'nin bu yeni akıllısının çıkartılabilir arka kapağı sayesinde bataryası da kolaylıkla değiştirilebiliyor.

Akıllı telefon 5.7" büyüklüğünde ve 2560x1440 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran içerirken, ayrıca önceki nesilde olduğu 2.1" büyüklüğünde 160x1440 piksel olarak ikinci bir ekran daha yer alıyor.

Akıllı telefonda 2.15Ghz + 1.6Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemci ve Adreno 530 grafik işlemcili Qualcomm Snapdragon 820 yonga setine yer verilmiş. 4GB sistem belleği akıllı telefonda bulunurken, ayrıca dahili veri kapasitesi de 32GB / 64GB olmak üzere iki farklı seçenek olarak geliyor. İstenirse veri kapasitesi microSD kart ile de arttırılabiliyor.

Akıllı telefonun arkasında çift kamera bulunuyor. Bu kameralardan bir tanesi 16MP ve diğeri de 8MP çözünürlük sunarken, OiS desteği de bulunmakta. Ayrıca akıllı telefonun önünde 5MP çözünürlükte bir başka kamera da yer almakta.

Özellikle multimedya açısından ilgi çekici yeteneklere sahip olan akıllı telefon, dört adet DAC ile yüksek kalitede müzik ve video keyfi sunuyor. Ayrıca cihazın kutusunun içinde B&O Play kulaklıklar da bulunmakta.

LG V20'nin bataryası 3.200mAh ve ayrıca Quick Charge 3.0 desteğine de sahip.

LG bombayı patlattı, yeni akıllısı V20 tanıtıldı

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref', dragonmhmt ve ilyas_0177

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
byAndroid

byAndroid

Üye
Bu telefonda olmadı. Arka tasarımı G5 e göre düzeltmişler daha güzel ama ön tarafta zenfone gibi olmuş iğrenç

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Tasarım hoşuma gitti ama sanki bişeyler eksik gibi geldi bana.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Bir cihazda daha ne olabilir :D adamlar yapmış
Bu sayede G serisine gecmiş olsun Hoşgeldin V serisi.
Bu cihaz cok satar tabi fiyatı max 2.400 olmalı.

byAndroid

byAndroid

Üye
V10 yanlış hatırlamıyorsam 2700 den geldi 2400 den gelmesi imkansız gözüküyor. 3000 lira diyorum ben
Gerçi t mobile 649 dolardan satışa sunmuş galiba ucuzda gelebilir bakalım

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Tasarımı insan gözüne absürt geliyor
V10un tasarımı daha iyiydi sanki

The Pancar

The Pancar

Üye
Drop testte başarılı. Güzel telefona benziyor

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye

Olmamış olmamış evet.

furyzer0

furyzer0

Üye
Şahsen ben g serisi ile v serisine çok farklı bakıyorum.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

iizzz

iizzz

Üye
v10 dan ne farkı var.aynı tasarım .g5.le.v10.karıştırmışlar.v20.cıkmış

The Pancar

The Pancar

Üye

furyzer0

furyzer0

Üye
Ekran gövde oranını çok başarılı buldum. Tasarımı da çok hoş ama alacak olsam o ara yüzle kullanmazdım herhalde.

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
V10 gibi uçuk fiyattan çıkarsa alıcı bulamaz yine fiyat uygun olsa iş yapar işlevselliği iyi ama tasarım daha iyi olabilirdi.

Z3 Compact

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Çift kamera konulcaksa Sony gibi 0 çıkıntılı koymaları lazım

tek kamerada çıkıntı simetriyi bozmuyor ama
çift olunca kocaman çıkıntı oluşmuş
ve tasarımı bozmuş

bi V10 değil bu telefon
G6 olmuş bu

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ekran gövde oranını çok başarılı buldum. Tasarımı da çok hoş ama alacak olsam o ara yüzle kullanmazdım herhalde.

Lg arayüzü android piyasasının en iyi arayüzüdür.İşlevsel ve son derece akıcıdır.Ne touchwiz kadar ağır ne de aosp ve sense kadar boştur.

Elinize alıp bir deneyin anlarsınız.Bugün Google'ın yeni yeni eklemeye çalıştığı bir çok özelliği Lg 4-5 senedir kullanıyor.Hakkını yemeyelim aynı sekilde Samsung Touchwiz de.

Bugün bir G2 arayüzü günlük kullanımda S6 Z5 Note 5 gibi cihazlara denk performans sergileyebiliyor.

Lg'yi sevmemdeki tek sebep arayüz gerisi önemli değil zaten.V20'nin de ux incelemeleri var daha da iyi olmus UX 5.0+

Ha renkler ikonlar vs.zevk meselesi hoşunuza gitmez anlarım.

byAndroid

byAndroid

Üye
Sony çift kamera yapıp cikintisiz mi yapmış? Huawei olmasın

furyzer0

furyzer0

Üye
Lg arayüzü android piyasasının en iyi arayüzüdür.İşlevsel ve son derece akıcıdır.Ne touchwiz kadar ağır ne de aosp ve sense kadar boştur.

Elinize alıp bir deneyin anlarsınız.Bugün Google'ın yeni yeni eklemeye çalıştığı bir çok özelliği Lg 4-5 senedir kullanıyor.Hakkını yemeyelim aynı sekilde Samsung Touchwiz de.

Bugün bir G2 arayüzü günlük kullanımda S6 Z5 Note 5 gibi cihazlara denk performans sergileyebiliyor.

Lg'yi sevmemdeki tek sebep arayüz gerisi önemli değil zaten.V20'nin de ux incelemeleri var daha da iyi olmus UX 5.0+

Ha renkler ikonlar vs.zevk meselesi hoşunuza gitmez anlarım.
Özellik çok tamam da bunlar basit yazılım hileleri performansına lafım yok ama gerek renkler, gerek ikonlar falan pek uyumlu gelmedi bana. Elime alıp denedim tabi ki.Güzellik kişisel bir görüştür bunda haklısın. Şu an en çok beğendiğim ara yüz olarak touchwiz ve miui dır android tarafında.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
İkonlar renkler tabi zevk meselesi haklısın.

Kamerada çıkıntı olmasa cihaz kalın olur bu sefer.Hem çift kamera hem ois hem lazer odak en az ekstra 1.5 - 2 mm kalınlık demek.

The Pancar

The Pancar

Üye
  • Beğen
Tepkiler: CanKartaL ve byAndroid

Üst Alt