Letus T808 Çift Sim Kart Dokunmatik Ekran

Sponsorlu Bağlantılar

msert20

Üye
    Konu Sahibi
Letus T808 Çift Sim Kart Dokunmatik Ekran
Letus T808
ÇİFT SİMKART TELEVİZYON FM RADYO BLUETOOTH 3D SOUND SYSTEM DOKUNMATİK EKRAN TELEVİZYON İKİ SENE GARANTİLİ
iki sene garantili resmi telefon
0212 444 0 745
adres:molla şeref mah vatan cad.no/65 fatih/istanbul :oke:

BOZO11

BOZO11

Üye
bu telefonu gördüm müthiş bişi 600ytl fiyattı bence çok uygun

alemburda

alemburda

Üye
nokia göre hiç :sn:

cross77

cross77

Üye
güzelmiş:)

furkano

furkano

Üye
Doğu bankta 450 ytl ye almayqanı dövüyorlar:D

brk-sago_rap

Üye
millet yukardaki doğru söylüyo bende var dün aldım süper bişey herkese tavsiye ediyorum mükemmel bi telefon çektiği yerde cam gibi çekiyor radyosuda güzel ben de 450 ye aldım. istanbul - cennet yürüyüş yolunda ar sokakta bi telefoncu var orda var isteyen gidebilir :D:D:D

Master_Evil

Master_Evil

Üye
bu bizim çakma nokia n99i değilmi

nightdragon35

nightdragon35

Üye
güzel teefon mus ama eminmisiniz fiyatın 600 ytl olduguna daha pahalı gibi duruyor

brk-sago_rap

Üye
ne 600 ü kardeşim 450 ytl ye aldık diyoruz:D var bende

OGu2HaN

OGu2HaN

Üye
n99i deil yaa bu farklı

safakk

safakk

Üye
ya abicim ne var bunda nokia da n77 yi cıkardı televizyonlu olarak gsmart i120 yi çıkardı tvli olarak bu çok büyük bi gelişme değilki ;)

Oregon

Üye
bişey sormak istiyorum kullanan arkadaşlara. çift hat kullanımında bir sorun yaşıyor musnuız?

esmercocuq35

Üye
vay be telefpna bak =)

brk-sago_rap

Üye
bişey sormak istiyorum kullanan arkadaşlara. çift hat kullanımında bir sorun yaşıyor musnuız?
bu telefondan var hiç bi sorun yaşamadık

--------------- Ekleme ---------------

ya abicim ne var bunda nokia da n77 yi cıkardı televizyonlu olarak gsmart i120 yi çıkardı tvli olarak bu çok büyük bi gelişme değilki
sen o nokia yı 450 milyona alabilirmisin ?

pinarli1964

Üye
bu telefonu gördüm müthiş bişi 600ytl fiyattı bence çok uygun
600 değil ben doğu bankta kat 2 no 249 da 330 ytl.hemde sıfır.tel numarasınıda vereyim 0212 519 7417.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

valla dün aldım harika bir şey çift simide taktım ikiside çalışıyor...

antikedi

antikedi

Üye
yhaw arkdşlar sirkeci de doğu bank ta 300 ü inmiş 23.02.2008 de aradım süper bşi yhaw tel no.

0212 519 74 17

asimomoto

asimomoto

Üye
reklamın tutmaz bence

salih37

Üye
kardeş ben anycool aldım 300ytl ye bu kadar güzel ve parlak ekran görmedim inanın n95 ile karşılaştırdık n95 kullanan arkadaş pişman oldu

sekerahmet

Üye
BU TELEFONA TELEFON DEMEK BÜYÜK Bİ SAYGISIZLIK,
İKİ TANE NOKİA KULLANDIM İKİSİ DE ELİMDE KALDI VE BOZULDU, 5 GÜNDÜR LETUS KULLANIYORUM, ŞEKLİ N99 VEYA ANİCOOLA BENZESE DE BU EN İYİ VE FARKLISI... 5 GÜNDÜR AYRI Bİ ÖZELLİĞİNİ KEŞFEDEREK KULLANIYORUM, MESELA ALARMI RADYOYA KURUP MÜZİKLE UYANIYORUM:) NOKİAYI SAVUNAN ARKADAŞIM N70 ALDI VE BLUETOTH KULLANIRKEN KAPANIYOR:P::ehe...
BU FİYATA BU KALİTEDE BAŞKA TELEFON BULAMAZSINIZ HELE NOKİA ASLA...
ARTIK BIRAKIN NOKIADAN KAZIK YEMEYİ VE YENİLİKLERE AÇIK OLUN, PİŞMAN OLMAZSINIZ... SAYGILARIMLA...

coffin

Üye
arkadaşlar daha detaylı anlatın lütfen birde letus t808 ile anycool t808 aynı telefon mu? televizyon diyorsunuz baya baya tv mi bu ? birde hiç sıkıntı çıkardığı bi nokta yok mu?

bide tam nerde bulabilirim bu telefonu...baya aklıma yattı detaylı bilgi yazım lütfen mesela kendi hafızası kaç mb... yada ses çıkışı nasıl...ben ankaradayım bu arada...kullanımı kolay mı?

Üst Alt