Lenovo Laptop Club! Lenovo kullanıcıları herkez buraya

Sponsorlu Bağlantılar

technoman34

technoman34

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo Laptop Club! Lenovo kullanıcıları herkez buraya
Lenovo bilgisayarları olan arkadaşlar herkez bilgisayarının özelliğini ve işletim sistemini yazsın. Lenovo cLub üyeliği oluşturalım sorunu olanlara yardımcı olalım.

Ben alalı 3 ay oldu bu kadar harika bir bilgisayar daha görmedim. IBM teknolojiyi resmen konuşturmuş!

Kullandığım bilgisayar;

Lenovo 3000 N200
Model Name: 0769BKG
Part Number: TY2BKxx

İlk aldığımda Vista Home Basic vardı CPU' ları çok kastığı için ilk işim silip Windows XP Professional lisanslı yazılım kurmak oldu. Lenovo IBM sitesinden bütün driverlerını indirip kurmam toplamda 3 saat sürdü ama inanın ki değdi. Şuan bilgisayarım uçuyor.

Herkeze tavsiye ederim.

Sorunları olan arkadaşlar yazsınlar yardımcı olalım.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
kasası pek qüzel deil

technonur

technonur

Üye
bendede lenovo var ama kasası pek hoşuma gitmiyor

figenzbek

Üye
ben daha yeni aldım açıkçası çok fazla araştırma imkanım olmadı. marka hakkında şüphem var daha önce duymamıştım, markayı kime sorduysam bilmiyor.lenovo kullanıcılarından bu konuda destek bekliyorum aldığıma pişman olmak istemiyorum.

technoman34

technoman34

Üye
    Konu Sahibi
ben daha yeni aldım açıkçası çok fazla araştırma imkanım olmadı. marka hakkında şüphem var daha önce duymamıştım, markayı kime sorduysam bilmiyor.lenovo kullanıcılarından bu konuda destek bekliyorum aldığıma pişman olmak istemiyorum.

IBM markasıdır Lenovo ;)

mpalas

Üye
lenovo n500 ns76ntx ıntel core duo 2.16 2 gb ram 512 paylaşımsız geforce 9300 nvdıa ekran kartı 320 harddisk ................... lenovo gayet sağlam ve güzel bence ıbm işi bitirmiş düşünmeden alın sadece ekran ile kasa biraz bağımsız gibi oluyor kapatınca ama lenovo u s serilerinde onuda halletmişler ve bir bütün olmuş lenovo aldıgım icin cok mutluyum ve herkese tavsiye ederim eski masaüstü pc im artı 600 ytl ye mal oldu gayetde ucuz

Mebuchadnezzar

Üye
Lenovalar çok pahalı ya aynı özellikte başka bi markayla (toshiba hariç)aralarında en az 400 500 fiyat farkı oluyo görünüşleride hiç hoş değil bence

ahmet2797

Üye
arkadaşlar Lenovo 3000 G530 59-022024 laptopu yeni aldım wireless in nasıl açıldığını bilmiyorum yardım edermisiniz banaa lütfen ??

device

Üye
ben LENOVO Y550 59-022109 T6600 4GB 320GB 15.6 V64 alacam tavsiye edermisiniz kulllanan arkadaslar var mi acil cvp verirseniz sevinirim birkac gun icinde alacam</B>

ultramarin

Üye
Merhaba arkadaşlar, ben bir kaç gün önce lenovonun Y530 59-020414 modelini aldım. Aslında lenovo hakkında daha önce fazla bir bilgim yoktu ama arkadaşlarımın ve bu işte gerçekten deneyimi olan birkaç kişinin iyi yöndeki yorumları ile almaya karar verdim. Şöyle ki sevisi konusunda sıkıntı yaşanmadığını ve IBM kalitesinin ve güvencesinin hala üzerinde olduğunu herkes söylüyor. Ayrıca üzerindeki özellikleri bakımından neredeyse tam donanımlı bir laptop diyebiliriz sanırım tabi bu biraz da bana göre.Yalnız bir de kullanan arkadaşlar varsa onların da yorumlarını almak benim için daha faydalı olacak mutlaka.Bir de bazı sitelerde şarjının (6 hücreli batarya) 3,5- 4 saat gittiği yazıyor doğruluk payı var mı gerçekten? cevaplarsanız sevinirim

elmus

Üye
Çok Acil Yardım!
Merhaba arkadaşlar.
Yeni bir lenovo G550 bilgisayar aldım. Üzerinde Vista vardı ama benim kullanacağım özel bir program XP tabanlı
çalıştığı için Windows XP kurmak istiyorum. Kurulum için cd'yi taktığımda kurulum sürücüsünü seçme kısmına gelmeden, disk ile ilgili mavi ekranda bir hata veriyor. XP'yi kurabilmem için ne yapmam gerekiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

gtfour

Üye
slm.arkadaşlar ben lenovoyu 3 yıldır kullanıyorum..3000 N100 serisidir 1.83 işlemci 3 gb ram 100 gb hdd çift çekirdek..ve gayet memmunummükkemel bir laptoptur..HERKESE TAVSİYE EDERİM LENOVO YU AMAAAAA...SADECE DİKKAT EDİN DÜŞÜK ÖZELLİKTE ALMAYIN...TEŞEKÜRLER..

nu_metall90

Üye
selam arkadaşlar...bende de lenovo y550 var alalı 4 ay fln oldu...tek bi problemi var açılması baya bi uzun sürüyo :( yardımcı olursanız çok sevinirim...şimdiden teşekürler...

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Sırf konu açmak adına konuları açıp bu şekilde insanları ortada bırakmayın...Madem bir iş yaptınız , arkasında durun...Okadar sorun yazılmış ama cevap yok...

:locked:

Üst Alt