Laptopu açık bırakıp evden çıksam yangın çıkma ihtimali yüzde kaç?

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Laptopu açık bırakıp evden çıksam yangın çıkma ihtimali yüzde kaç?
DOOM'u kırmışlar artık onu indiricem torrent ile ama yarın malum bayram. Laptopu açık bırakıp evden çıkıcam, geceye kadar eve gitmem sanırım. Yangın çıkar falan diye korkuyorum nedense :D Ne yapayım sizce?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
laptop a göre değişir istersen kargo ile flash yolla ben oyunu indirdim sana atıp geriye yollayayım :D :D :D :D
yangın çıkacağını da sanmıyorum bataryayı çıkart bırak bişey olmaz bence çok ısınabilir sadece

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
laptop a göre değişir istersen kargo ile flash yolla ben oyunu indirdim sana atıp geriye yollayayım :D :D :D :D
yangın çıkacağını da sanmıyorum bataryayı çıkart bırak bişey olmaz bence çok ısınabilir sadece
hangisini indirdin? ben corepack'i indiricem 30gb olan.
fişe takılı olacak zaten, batarya zarar görmez. :hmmm

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hangisini indirdin? ben corepack'i indiricem 30gb olan.
fişe takılı olacak zaten, batarya zarar görmez. :hmmm
Fise takili kullanmaktan batarya isinir ondan dedim cikartirsan daha saglikli olur
Ben vodski versyonunu indirdim ama repack tavsiye ederim istersen ozelden link atarim
En sorunsuzu cpy veya repack olur ama boyutlari fazladir 60 gb vardi sanirim kendine uygun olani indirsen daha iyi

MaxipmaN

Üye
Öncelikle pilin şarjını kesecek sekilde laptopun programiyla laptop ayarlanır.(ben böyle yapardım ama doğrusu bu mudur bilmem)
Şimsek çakınca voltaj ani düsmeyen ve yükselmeyen kaliteli tesisata sahip bina ve mekanda oturuyorsan.
Laptopun ve şarj aletin kaliteli ise sorun çikma ihtimali zor. Sarj aletinin içindeki varistör prizden gelen yüksek gerilimin zarar vermesini önler.
Güc kaynağını bozan tesisata sahip bir evdeyim o yüzden laptop sarj aletine bir yere kadar güvenilir sanırım.

Son düzenleme:
exp_l0it

exp_l0it

Üye
gunlerce acik biraktim fiste, sorun olmaz merak etme agir is yapmiyor alti ustu download abartmayalim

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
sorun yok beyler, kota bittiği için 11 gb inmiş anca :D

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
exp_l0it

exp_l0it

Üye
:kop:

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Şu an kuruluyor, çok heycanlıyım :D
Harika ya, ultra ayarlarda OpenGL 4.5 seçiliyken öküz gibi kasıyor. Ayarlardan Vulkan'ı seçtim ultra ayarlarda sorunsuz oynuyorum. 30-50 FPS arası değişiyor sürekli.

• Beğen
Tepkiler: exp_l0it
exp_l0it

exp_l0it

Üye
:alkis:yuru

turkishield

turkishield

Üye
byeler doom cpy var mı kimsede burada ?

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Bataryayı çıkar kenara koy, prizden çalışsın direk hiç bir sıkıntı olmaz Allahın izniyle :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Şu an kuruluyor, çok heycanlıyım :D
Harika ya, ultra ayarlarda OpenGL 4.5 seçiliyken öküz gibi kasıyor. Ayarlardan Vulkan'ı seçtim ultra ayarlarda sorunsuz oynuyorum. 30-50 FPS arası değişiyor sürekli.
aynn öyle vulkan candır çok fark ediyor opengl 4.5 ile fark edilir fps farkı var

Baydırman

Baydırman

Moderator
%50 :hmmm