Laptop

Sponsorlu Bağlantılar

HeavyXS

HeavyXS

Üye
    Konu Sahibi
Laptop
Millet bir arkadasa laptop alicaz. Internetten dusunmuyoruz. Vatanda Packard bell te11 notebook Pentium 2.2ghz 4gb 500 gb 15.6 2 gb gt710w8 diye bir alet var. Bana guzel geldi. Islemci on bellek 2 mb yaziyor ve cekirdek sayisi yazmiyor. Iyi midir bu cihaz? Çok nete girer, film izler, oyun oynar ama cihazi uzun sure kullanir oyundan kisip. Onbellek ve islemci sayisi aklimi karistiriyor. Ne dersiniz?

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
işlemcisi kötu almanı tavsiye etmem. İ3 lere yönelmelisin. Çekirdek sayısı birden çok olması daha iyi olur özellikle oyun için :oke:

- - - Eklendi - - -

işlemcisi kötu almanı tavsiye etmem. İ3 lere yönelmelisin. Çekirdek sayısı birden çok olması daha iyi olur özellikle oyun için :oke:

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Bütçeniz?

sena5135

sena5135

Üye
işlemci ve marka düşük! bana kalırsa en az çift çekirdektir

HeavyXS

HeavyXS

Üye
    Konu Sahibi
İşlemci i5, çekirdek sayısını bilmiyorum . Şahıs 1000 lira diyor bütçeye ( 25% indirim olunca yani ) ama ben 1300 e kadar zorlarım . Yani 25% indirimle 1300 falan olan iyi olurda , yani ramden ziyade ekran kartına falan bakıyor film ağırlıklı . Ben 300 daha verip ram artsın 8 olsun diyordum da kabul etmedi . Siz genede öyle varsa önerin .

Üst Alt