Laptop u TV ye bağlamak

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında megatim tarafından paylaşıldı. Okunma: 17822 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar S video kablosu ile laptop u tv ye bağlıyorum.
    Fakat TV de görüntü siyah beyaz çıkıyor. Sizce problem ne olabilir :bilmem:
    Acil yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. :(
    Teşekkürler

alixkandemir bunu beğendi.

2. bnmkide ööle çıkmıştı kardeş nie bilmiorm

3. kardeş işletim sistemin ekran kartın ve tv hakkında bilgi verirsen yardımcı olabilirim?

4. tv cıkışının var olduğundan emin misin?

5. arkadaşlar bende laptopu pc ye bağlıyorum laptop tv yi görüyor,ama tv de av a basıyorum görüntü yok,laptop üzerinden çözünürlüğü değiştiğimde ve uygula dediğimde tv de görüntü kısa bi süreliğine geliyor ve kayboluyor,görüntünün gelmemesinin çözünürlükten kaynaklanabileceğini düşündüm fakat tüm çözünürlüklerde aynı sorunu veriyor her uygula deyişimde görüntü gelip gidiyor,yardımcı olursanız sevinirm..tşkrlr...!

6. usta derdim şu ; asusx59sl notebook var tv cıkısı yok ama harici monitör girişi var tv ye baqlicam. bitane scart aldım bitaraf scart bi taraf tos fiş bitanede dnüştürücü var dönüştürücünün bi tarafo vga ekran girşi bitarafı 3 tosfiş dileim scartdan gelen tosfişlere giryor biri sarı biri kırmızı biri beyaz sarı görüntü dierleri ses die sölediler.dediklerine göre scart yv ye takılcak scarton tos fişleri dönüştürücüden gelen tosfişlere takılcak vga da pc ye.aynısını yaptım tv den görüntü alamadım tv de ki av yine aynı av siyah ekran :S ( işletim sistemim win 7 ) yardımcı olursan sevinirim ???

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca denetim masasına qirdim görüntüden projeksiyona baqlan seceneklerinin hepsini denedim ama olmadı ??

7. kabloları değiştirin kırık vardır veya tam oturmuyordur

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.