laptop kameram calısmıyor:(

Sponsorlu Bağlantılar

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye

yok abıcım benm msn benden nazlı
bı kuzenıme aclıyo sımdıde baskasına olmuyo

1'den fazla işletim sistemi kullanıyormussun :) Çakışma Olabilir..SS yollarsan Sorunu Daha İyi Buluruz :)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
sımdı acıldı :D brazdan yne gder

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Öncelikle PM yoluyla olsa bile bu tür paylaşımlar kesinlikle yasaktır.

Gelelim soruna.Eğer kamera bir açılıp bir açılmıyorsa bunun sürücüyle hiçbir alakası olmaz.Ya webcam sorunludur ya da messenger ile sorun yaşıyordur.

Bunu anlamak için webcam i normal olarak başlatıp görüntü alın ya da video kaydı yapın.Eğer sorun vermezse webcam arızalıdır , servisine yollayın.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
En İyisi O Pc Yi Sen Pencereden aşağı At :)

--------------- Ekleme ---------------

Gelelim soruna.Eğer kamera bir açılıp bir açılmıyorsa bunun sürücüyle hiçbir alakası olmaz.Ya webcam sorunludur ya da messenger ile sorun yaşıyordur.

Bunu anlamak için webcam i normal olarak başlatıp görüntü alın ya da video kaydı yapın.Eğer sorun vermezse webcam arızalıdır , servisine yollayın.

Modum Cevap Vermediniz Cevap Vermeyincede Mecburen Paylaştım PM Yolu İle :S

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi

benım yüzümden arkadasın azarlanması hıc hoş değil ıkınıze de tesekkür ederım gercekten
ama sızın bakmaya fırsat bulamayıp yetısemedıgınız yerde
arkadas ılgılendı
hatta sordu da göndereyımmı dye sızden cevap gelmeyınce
ben ıstedım o yuzden gnderdı
tesekkür ederım bilgiler ıcın bu arada

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Ben kimseyi azarlamadım ve bunun için azarlayacak ta değilim.Yanlış anlaşılma olmasın. :)
Konuyu her an takip etmem imkansız.Fırsat buldukça girip baktım.Soruyu burda değilde PM ile sorabilirdi ya da forum kurallarına bakabilirdiniz.Rica ederim , iyi forumlar.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Ben kimseyi azarlamadım ve bunun için azarlayacak ta değilim.Yanlış anlaşılma olmasın. :)
Konuyu her an takip etmem imkansız.Fırsat buldukça girip baktım.Soruyu burda değilde PM ile sorabilirdi ya da forum kurallarına bakabilirdiniz.Rica ederim , iyi forumlar.

Sizde Haklısınız Mod'um :) Basit Bir Konu İçin Birbirimizi Kırmaya Gerek Yok.Ama Çaresizdik Yaptık İşte :) Sonuçda 1 Kişi İle Paylaştım.Bütün Forum İle değil :) PM İle Sorabilirdimde Allah Bilir Sana Günlük Kaç PM Geliyor :D Burda Bir Suçlu Varsa Tamam Ben Suçluyum Ceza Almaya Razıyım Artık Bundan Sonra Daha Çok dikkat Ederim :) Bu Arada MOD'um Nasıl Moderatör'lüğe Başvuracam :D Gün Boyu Burdayım İşim'de Yok Sıkılıyorum Valla hee :D

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Anlayışın için teşekkürler Hakan.Ortada bir kural ihlali var ancak bilmediğin için mazur görüyorum.Ceza gerektirecek bir sebep yok ortada. :oke:

Moderatörlük konusuna gelince ; sitede olan aktifliğiniz ve yararlılığınız , yaptığınız yardımlaşmalar ve aktifliğiniz yeterli görüldüğü takdirde adminlerden size teklif gelir zaten.Yardımlaşmaya devam , iyi forumlar.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Anlayışın için teşekkürler Hakan.Ortada bir kural ihlali var ancak bilmediğin için mazur görüyorum.Ceza gerektirecek bir sebep yok ortada. :oke:

Moderatörlük konusuna gelince ; sitede olan aktifliğiniz ve yararlılığınız , yaptığınız yardımlaşmalar ve aktifliğiniz yeterli görüldüğü takdirde adminlerden size teklif gelir zaten.Yardımlaşmaya devam , iyi forumlar.

Sağol Veysel Abi :) Sitedeki Aktiflik Derken Gereksiz Mesaj Yazıp Post mu Kasacağım Yani :D Ayrıca ADMİN'lerden Hiçbiri Paylaşımımı Yardımımı İnceleyip Bana Teklif Yollamazki :) Hergün Paylaşım Yapmaya , Diğer Arkadaşlara Yardım Etmeye Çalışıyorum.Fakat ADMİN 1 Milyon Üye Arasında Beni Nasıl Farkedecekki :(

Üst Alt