Laptop Fan Nasıl temizlenir?

Konu, 'PC Donanım Genel' kısmında Pisigo12 tarafından paylaşıldı. Okunma: 10568 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Laptop Fan Nasıl temizlenir?

Arkadaşlar Şimdi sizlere Laptopların Fanları temizlenir?Nasıl ulaşılır Onları Anlatacağım.

Buyrun Anlatıma Geçelim:
    < Resmi açmak için tıklayın >

Adım 1:İlk Olarak İşaretlediğim Yerlerdeki Vidaları Söküp Fanın Bulunduğu Dış kısma Ulaşacaksınız.

Adım2:Bu kısım fanın Dış kısmıdır Kırmızı İşaretleri Yerleri Söküp Fanı Yavaşca Yukarı Doğru Çekin.

Adım3:Bu Kısım İse Fanı Çıkardığınız zaman Çıkan hava püskürtme Yeridir.
    Bu Kısımları 6 Ayda Bir temizlerseniz İyi Olur.

Adım4:Buda Son Bölüm Son Olarak Bu bölümü Temizleyip Laptopu Kapatabilirsiniz.
    Konu İçin Bir teşekkür Ederseniz Sevinirim Bide güncel tutalım :)

Yazan: Pisigo12
    .eRCaN., Tuba.Erva ve ışık_22 bunu beğendi.
  2. Arkadaşlar Bir kaç yorumu eksik etmeyelim lütfen :)

3. saol ya zamanında okusaymısım keske

4. Çok yararlı bir konu.

Teşekkürler...

5. Eyw Yorumlar için :)

6. Sagol bilmeyenler icin yararlı

7. Saol :D Yorum için xd

Laptop Fan Nasıl temizlenir? konusuna benzer içerikler

1. cacheler nasıl temizlenir? ( 5 Ekim 2009 | Webmaster )

Arkadaşlar acaba cacheler nasıl temizlnir bi açıklama yapabilirmisiniz? Kaynak ...
  2. RootKit nedir? Nasıl temizlenir ( 27 Eylül 2011 | Windows İşletim Sistemi Genel )

RootKit olarak bilinen yazılımlar ilk olarak UNIX işletim sistemlerinde ortaya çıkmıştır ve orijinal UNIX işletim sistemi dosyaları ile yer değiştirip normal bir kullanıcıya root erişim hakkı vermeyi hedeflemişlerdir. Zamanla bu yazılımlar...
  3. Siyah Noktalar Nasıl Temizlenir? ( 14 Aralık 2011 | Makyaj - Saç - Cilt Bakım )

siyah noktalara çözüm, siyah noktaları nasıl temizlerim, siyah noktalara çözüm yolları, Siyah Noktalara Doğal Maske, Evde Siyah noktaları temizleme yolları, siyah noktalar için maske tarifi, bitkisel siyah nokta tedavisi Cilt yağlanması siyah...
  4. Stor perdeler nasıl temizlenir? ( 4 Mart 2012 | Kültür - Sanat )

Stor perde nasıl temizlenir? Stor perdelerin temizliği nasıl yapılır Stor perdeleriniz beyaz, taba, krem renkliyse tozlanmaları ve kirlenmesi dahabelirgin olurlar. Şimdi sizlere stor perdelerinizi temizlemeniz için neler yapmanız gerektiği...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 13:10:44