Laptop Çoğu Oyunda Kasıyor Lütfen Yardım Edin Arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

ReisUqurcan

ReisUqurcan

Üye
    Konu Sahibi
Laptop Çoğu Oyunda Kasıyor Lütfen Yardım Edin Arkadaşlar
Arkadaşlar geçenlerde laptopa nfs world oyununu yükledim ancak pc sadece görüntü kalitesini düşürünce kasmıyor malesef.sorun oyunda diil dier oyunlardada kasıyor arkadşlar.tüm yorumlarınız için teşkkürler.

Laptop Özellikleri
2.4 Ghz Çift Çekirdek İşlemci ( İntel Dual Core)
2Gb Ekran Kartı (İntel HD)
320Gb hdd
4Gb Ram

Metin137

Metin137

Üye
bende intelin azizliğine uğradım 2gb hafızası var ama sırf intel olduğu için kasıyordur

hikmet366

hikmet366

Üye
ıntelden bu yüzden hep nefret etmişimdır favorim amd

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
bende intelin azizliğine uğradım 2gb hafızası var ama sırf intel olduğu için kasıyordur

Artık insanlar öğrenmeli ekran kartlarının performansı gb ile ölçülmez diye. Yukarıdaki arkadaş ekran kartı 2 gb olduğu için oyunların kasmasında anormallik hissediyor. Keşke herşey gb olsa.

Uhops

Uhops

Üye
bende herşey gb sanıyordum. :D ilk başta 610m alıyordum vazgeçtim 630m almaya karar verdım en son gtx660m'li aldım :D hepside 2gb :D foruma kaydolmasam 610m!li laptop alcaktım:P:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Benim ekran kartım 256 mb pixel shader 2.0
amcamın pc sinin ekran kartı 128 ama pixel shader 3.0

bilin bakalım kimin pc si pes 12 yi açıyor kiminki açmıyor

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Benim ekran kartım 256 mb pixel shader 2.0
amcamın pc sinin ekran kartı 128 ama pixel shader 3.0

bilin bakalım kimin pc si pes 12 yi açıyor kiminki açmıyor
Amcanın Pc Açıyor
Seninki açmıyor :ehe

Kayahan14

Kayahan14

Üye
:ehe

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Pc donanımlarını anlatmayın arkadaşlar, varsa yardımcı olacağınız birşey yardımcı olun, konuda gereksiz muhabbete girmeyiniz.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
sanırım intel hd graphic payşaşımlı onboard aynı sorundan bende etkileniyorum sadece left 4dead2 ve pes 13 oynayabiliyorum

Uhops

Uhops

Üye
İntelin ekran kartı nfsw açmalı ben çok daaha kötüsüyle kasmadan oynadım. İntel HDnin driveri yüklümü

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İntel ekran kartı zaten yapmıyor onboardda yapıyor sadece laptoplarda intel ile amdyi bu konuda karşılaştırmak nedir anlamadım. Zaten intelin ekran kartı iyi olsa amdli laptoplar neden yapılsın ? İntel onboard yapıyor film internet 1366x768 bi de pes serisi başka bir işe yaramaz intel.

Uhops

Uhops

Üye
İntel ekran kartı zaten yapmıyor onboardda yapıyor sadece laptoplarda intel ile amdyi bu konuda karşılaştırmak nedir anlamadım. Zaten intelin ekran kartı iyi olsa amdli laptoplar neden yapılsın ? İntel onboard yapıyor film internet 1366x768 bi de pes serisi başka bir işe yaramaz intel.

dediğini anlayamadım(ne dedin anlayamadım yanı yanlış anlama :D). bende atı redeon 2100 vardı nfs worl açıyordu ondan söledim ben:)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

dediğini anlayamadım(ne dedin anlayamadım yanı yanlış anlama :D). bende atı redeon 2100 vardı nfs worl açıyordu ondan söledim ben:)

sana birşey demedimki zaten :D bir arkadaş amd ekran kartı ile intel ekran kartını karşılaştırmış bende ona intelin yonga seti yaptığı için dahili ekran kartı koyduğunu. Harici olmadığı için pek birşey beklememek gerektiğini söyledim. Siz aynı laptopta amd ve nvidiayı bir arada göremezsiniz ama intel–nvidia ya da amd–intel ikilisini görebilirsiniz. Bunu söyledim ben yani 5 gb olsa da intelden birşey beklemeyin :)

Uhops

Uhops

Üye

sana birşey demedimki zaten :D bir arkadaş amd ekran kartı ile intel ekran kartını karşılaştırmış bende ona intelin yonga seti yaptığı için dahili ekran kartı koyduğunu. Harici olmadığı için pek birşey beklememek gerektiğini söyledim. Siz aynı laptopta amd ve nvidiayı bir arada göremezsiniz ama intel–nvidia ya da amd–intel ikilisini görebilirsiniz. Bunu söyledim ben yani 5 gb olsa da intelden birşey beklemeyin :)
Tamam :oke: :)

Üst Alt