Öneri lenovo G5070, Z5070, Dell 3542, Asus X550LN hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Siz olsaydınız hangi Laptopu alırdınız?

• Lenovo G5070 Intel Core i7 4510U 2.0GHz / 3.1GHz 8GB 500GB (8GB SSHD) 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 5

Kullanılan: 0 0.0%
  • Lenovo Z5070 Intel Core i7 4510U 2.0GHz / 3.1GHz 8GB 1TB (8GB SSHD) 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 59-

Kullanılan: 0 0.0%
  • Dell Inspiron 3542 Intel Core i7 4510U 2.0GHz / 3.1GHz 8GB 1TB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar B51W81C

Kullanılan: 2 40.0%
  • Asus X555LN-XO031H Intel Core i7 4510U 2.0GHz / 3.1GHz 8GB 1TB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar

Kullanılan: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
yalcnuygur

yalcnuygur

Üye
    Konu Sahibi
lenovo G5070, Z5070, Dell 3542, Asus X550LN hangisi ?
Öncelikle herkese iyi forumlar. Arkadaşlar laptop almayı düşünüyorum da bütcem 2bin civarı birşey. Bir kaç tane laptop buldum. Tabii bunlardan başka önerebileceğiniz laptop varsa yardım edin lütfen..

Anketimize de katılırsanız sevinirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum iyi forumlar.:nargile:

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Hepsi genel olarak birbirine benziyor ama sahip oldukları gt 840M ekran kartından dolayı DeLL ya da Asus diyorum. Özellikle Asus firma olarak da iyidir :oke:

yalcnuygur

yalcnuygur

Üye
    Konu Sahibi
Hepsi genel olarak birbirine benziyor ama sahip oldukları gt 840M ekran kartından dolayı DeLL ya da Asus diyorum. Özellikle Asus firma olarak da iyidir :oke:
Eyv. yorumun için ben düşünüyordum çok kararsızım asus laptoplarda marka olarak çok iyi diyebilirim ne yapıcağımı bilmiyorum bakalım 3 gün içinde alıcam :DKonu güncel ++++

keremsami

Üye
Hocam bende asusun bu,modelini almayı düşünüyorum maddi durum oluşunca alacağım. Kesinlikle asus kalite ve uzun omur açısından.

Neden asus derseniz bakın asus sadece notebook üretmiyor asusun ekran kartı ana kartı vs. de var yani içindeki parçaları birbirleriyle tamamen bir bütün halinde ve sorunsuz oluyor. Bu modeli almanı tavsiye ederim yalnız sonuçta elektronik bişe bu şans işi ama asus derim yinede.

• Beğen
Tepkiler: yalcnuygur ve Bilişim Profesörü

furkankaya559758

Üye
Asus almanı tavsiye ederim. Isınma sorunu çoğu modelinde yok. Güzel bilgisayarlar.

• Beğen
Tepkiler: yalcnuygur ve Bilişim Profesörü
yalcnuygur

yalcnuygur

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bende asusun bu,modelini almayı düşünüyorum maddi durum oluşunca alacağım. Kesinlikle asus kalite ve uzun omur açısından.

Neden asus derseniz bakın asus sadece notebook üretmiyor asusun ekran kartı ana kartı vs. de var yani içindeki parçaları birbirleriyle tamamen bir bütün halinde ve sorunsuz oluyor. Bu modeli almanı tavsiye ederim yalnız sonuçta elektronik bişe bu şans işi ama asus derim yinede.
Eyv. sağolasın bilgi için bende kararımı değiştirdim asus alıcam :D
Asus almanı tavsiye ederim. Isınma sorunu çoğu modelinde yok. Güzel bilgisayarlar.
Sağolun hocam :)

• Beğen
Tepkiler: keremsami
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
3 markada iyi markadır. Ben asus kullandığım için doğal olarak asus diyorum :)

fnldstntn

Üye
Eğer çok oyun oynayan biri değilsen bence lenovo z5070 daha iyi nedeni ise 1tb yanindaki 8gb lık SSD bu SSD ye işletim sistemini ve önemli uygulamaları kurduğunu zaman gözle görülü bir hız farkı olacaktır... Bir tek oyunlarda GPU nun alt model olduğu için daha az grafik performansın olacak...Yanılmıyorsam düzeltim...

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Eğer çok oyun oynayan biri değilsen bence lenovo z5070 daha iyi nedeni ise 1tb yanindaki 8gb lık SSD bu SSD ye işletim sistemini ve önemli uygulamaları kurduğunu zaman gözle görülü bir hız farkı olacaktır... Bir tek oyunlarda GPU nun alt model olduğu için daha az grafik performansın olacak...Yanılmıyorsam düzeltim...
gpu dandik değil güncel oyunları highda oynatmasada yeterli bir kartz5070in 840mlisi var 820 olan dandik tabi

yalcnuygur

yalcnuygur

Üye
    Konu Sahibi
Konu Kilit. Asus alınmıştır tüm tavsiyelere teşekkürler :biggrin:

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
neden ölü olduğunu düşünüyorsun

yalcnuygur

yalcnuygur

Üye
    Konu Sahibi
neden ölü olduğunu düşünüyorsun
Ben çok eskilerden beri maxicep üyesiyim eski profillerimde 50den fazla paylaşımım vardı neyse :D Eskiden daha çok gürüntülenme yorum vardı daha çok paylaşım vardı şimdi o kadar sık değil. Böyle düşünüyorum :D

messevim

messevim

Üye
Bence U serisi almakla hata ettin. Ben eski bilgisayarımı bu yüzden sattım. i7 olmasına rağmen Diğer i5 işlemcilerden çok geride performansı. İki işlemi aynı anda yaparken bile çok zorlanıyor pc..

ByKatre

ByKatre

Üye
Bence U serisi almakla hata ettin. Ben eski bilgisayarımı bu yüzden sattım. i7 olmasına rağmen Diğer i5 işlemcilerden çok geride performansı. İki işlemi aynı anda yaparken bile çok zorlanıyor pc..
u ile alâkası olduğunu sanmıyorum i7 4500u, i5 4200m ile aynı performansı verir. I5 lerden tek geçebilecek 4200h. Ki o da süper bir işlemci. O kullandığınız sistemin sorunları olabilir sistemin hantallaşması virüs vb. Hata ettiysem affola.

messevim

messevim

Üye
u ile alâkası olduğunu sanmıyorum i7 4500u, i5 4200m ile aynı performansı verir. I5 lerden tek geçebilecek 4200h. Ki o da süper bir işlemci. O kullandığınız sistemin sorunları olabilir sistemin hantallaşması virüs vb. Hata ettiysem affola.
Aynı bilgisayara 4-5 ayrı sistem yükledim. Windows8, 8pro vs.. ama hepsinde de aynı sorun vardı. İki işlem yaparken bilgisayar acayip kasmaya başlıyor hatta bazen sistem gidip tekrar geliyordu.

Üst Alt