Yardım Laptobu oynatınca kapanıyor yada hata veriyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Laptobu oynatınca kapanıyor yada hata veriyor ?
Laptopu normal açıyorum kullanıyorum ama biraz sarsılınca kapanıyor yada windıws bir sorunla karşılaştı diyor yeniden başlıyor.
Bide açılırken fafif vurunca ekranda yeşil çizgiler oluşuyor.Ne oldu şimdi laptoba?

Ekran kartı yok intel grafik var eski bi laptop ama yenisini al falan bu muhabbete girmeyelim para verin alırım .Param yok bana yeni laptop al demesin bazı arkadaşlar :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bi Format AT.Mavi EKran TÜrü Bişeymi Yoksa Isı İle Alakali Bişeymi?

• Beğen
Tepkiler: Tr_SERGEN
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Bi Format AT.Mavi EKran TÜrü Bişeymi Yoksa Isı İle Alakali Bişeymi?

laptopta fan koymuşum sıcaklıkla değil bir ay önce win 8.1 kurdum hala stabil çalışıyor ama dediğim gibi laptop sabitken birşey olmuyor ama kucağıma koyunca yada masadayken biraz oynatınca kapanıyor yada ekran mavi renkli olup windows bir hatayla karşılaştı yeniden başlatılacak Diye uyarı veriyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
laptopta fan koymuşum sıcaklıkla değil bir ay önce win 8.1 kurdum hala stabil çalışıyor ama dediğim gibi laptop sabitken birşey olmuyor ama kucağıma koyunca yada masadayken biraz oynatınca kapanıyor yada ekran mavi renkli olup windows bir hatayla karşılaştı yeniden başlatılacak Diye uyarı veriyor
Acaba HDD Den Miki? 3 Tane İhtimal HDD RAM Ekran Kartı Bence HDD İyi Bir Biçimlendir Tekrar Format At Yine Aynıysa HDD yi Değiştirmelisin

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Acaba HDD Den Miki? 3 Tane İhtimal HDD RAM Ekran Kartı Bence HDD İyi Bir Biçimlendir Tekrar Format At Yine Aynıysa HDD yi Değiştirmelisin

harddiskin içindekiler çok önemli biçimlendiremem teknik bi sorun yani

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Tr_SERGEN
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
laptopda bir parça var ki biryere bağlı sanırım gevşemiş oynatınca bağlantıyı kesiyor.

sempaticafe

Üye
chipset hatası. Laptop servisine vermen gerek. 100-150 tl masrafı var.

sempaticafe

Üye
anakart ve chip 3 ay garanti verir bu işi yapanlar. Sen anakartı takan ark. Götür onlar ilgilenir.

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
anakart ve chip 3 ay garanti verir bu işi yapanlar. Sen anakartı takan ark. Götür onlar ilgilenir.

tm götürecem oraya saolsorun anakarttaymış harddiskle alakası yok 2 gün sonra ünivere gidecem o yüzden böle kullanmak zorundayım

sempaticafe

Üye
harddisk le ilgili birşey denedim sorun Evet anakart üzerinde ki chip de. Neyse geçmiş olsun. Yardımcı olabilirim ist da okuyorsan.