laf atma laf sokma yöntömleri :)

Konu, 'Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları' kısmında caglar9726 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4526 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. laf atma laf sokma yöntömleri :)

(gerekirse küfürsüz olsun)

----------Eklendi @ 23:19:10 ---------- Yazıldı @ 23:17:07 ----------

pardon yöntemleri

Yazan: caglar9726
  2. Mesela büyük anneniz veya babaanneniz yaşıyor mu? Diye sorabilirsiniz karşıdakine

----------Eklendi @ 00:31:08 ---------- Yazıldı @ 00:29:17 ----------

Yaşıyor derse Allah uzun ömür versin, öldü derse de Allah rahmet eylesin denilebilir.

Tuba.Erva bunu beğendi.
  3. laf atma laf sokma ve kufursuz ha? o nasıl olacakmıs burdan? anlayamadım ben?

4. aynen

5. her türlü:ehe laf sokulacak insanı göstermeniz yeterli:naughty:

Tuba.Erva bunu beğendi.
  6. konuda yazılmasına gerek yokkı kardesım
    forumun bıkac bölümünü gez kaparsın bıseyler :d:
    forum deıl pembe dizi mübarek :ehe

greenmile bunu beğendi.
  7. forum Dallas'a dönmüş bir Ceyar eksik

Tuba.Erva bunu beğendi.
  8. Söz gümüşse sukùt altındır diyip konudan çıkış yaparsan karşıdakilere biraz dokunabilir :)

laf atma laf sokma yöntömleri :) konusuna benzer içerikler

1. laf atmada son nokta:)))) ( 14 Mayıs 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Cenaze Arabası şöförü Bir Kıza Seslenmiş -''şiiiiiiişt Kız Gelsene Arabayla Gezelim.' Kızda: -'hadi Ordan Be !!!! ' Deyince Adam : -'sen Ne Diyon Be Millet Bu Arabaya Binmek Için ölüyo ölüyoooooo :))
  2. En Iyi Laf Sokmalar ( 8 Haziran 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

80'li yılların sonların bir besiktas-boluspor macı sırasında hakem besıktasin net 2 golunu vermez, boluspora havadan bir penaltı verir. maç cıgrından cıkmıstır. besiktaslılar neredeyse sahayı terketmeyi düsünürler. boluspor 2. golü de atar. metin...
  3. En Baba Nickler,Laf sokmalar İstemediğin Kadar ( 17 Ekim 2010 | MSN Nickleri )

Merhaba Arkadaşlar,Bunları googleda aradım buldum,sizinkilerinin aynılarıda olabilir,şimdiden özür dilerim,Aralarında küfür varmı bilmem gözüme çarpmadı,varsa,admin abi onları gizleyebilirmisin belki görmemişimdir işte nickler: *Ne kimseye...
  4. Laf Sokma .. ( 11 Kasım 2012 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Bana Bazen Facebook'tan Laf Sokuyorsunuz .. Sonra O Laf Donup Dolasip Bir Yerinize Giriyo .. Onu N'apcaz .? :D
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 19:24:06