laf atma laf sokma yöntömleri :)

Konu, 'Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları' kısmında caglar9726 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4504 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. laf atma laf sokma yöntömleri :)

(gerekirse küfürsüz olsun)

----------Eklendi @ 23:19:10 ---------- Yazıldı @ 23:17:07 ----------

pardon yöntemleri

Yazan: caglar9726
  2. Mesela büyük anneniz veya babaanneniz yaşıyor mu? Diye sorabilirsiniz karşıdakine

----------Eklendi @ 00:31:08 ---------- Yazıldı @ 00:29:17 ----------

Yaşıyor derse Allah uzun ömür versin, öldü derse de Allah rahmet eylesin denilebilir.

Tuba.Erva bunu beğendi.
  3. laf atma laf sokma ve kufursuz ha? o nasıl olacakmıs burdan? anlayamadım ben?

4. aynen

5. her türlü:ehe laf sokulacak insanı göstermeniz yeterli:naughty:

Tuba.Erva bunu beğendi.
  6. konuda yazılmasına gerek yokkı kardesım
    forumun bıkac bölümünü gez kaparsın bıseyler :d:
    forum deıl pembe dizi mübarek :ehe

greenmile bunu beğendi.
  7. forum Dallas'a dönmüş bir Ceyar eksik

Tuba.Erva bunu beğendi.
  8. Söz gümüşse sukùt altındır diyip konudan çıkış yaparsan karşıdakilere biraz dokunabilir :)

laf atma laf sokma yöntömleri :) konusuna benzer içerikler

1. laf atmada son nokta:))))

Cenaze Arabası şöförü Bir Kıza Seslenmiş -''şiiiiiiişt Kız Gelsene Arabayla Gezelim.' Kızda: -'hadi Ordan Be !!!! ' Deyince Adam : -'sen Ne Diyon Be Millet Bu Arabaya Binmek Için ölüyo ölüyoooooo :))
  2. En Iyi Laf Sokmalar

80'li yılların sonların bir besiktas-boluspor macı sırasında hakem besıktasin net 2 golunu vermez, boluspora havadan bir penaltı verir. maç cıgrından cıkmıstır. besiktaslılar neredeyse sahayı terketmeyi düsünürler. boluspor 2. golü de atar. metin...
  3. En Baba Nickler,Laf sokmalar İstemediğin Kadar

Merhaba Arkadaşlar,Bunları googleda aradım buldum,sizinkilerinin aynılarıda olabilir,şimdiden özür dilerim,Aralarında küfür varmı bilmem gözüme çarpmadı,varsa,admin abi onları gizleyebilirmisin belki görmemişimdir işte nickler: *Ne kimseye...
  4. Laf Sokma ..

Bana Bazen Facebook'tan Laf Sokuyorsunuz .. Sonra O Laf Donup Dolasip Bir Yerinize Giriyo .. Onu N'apcaz .? :D
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 6:23:33