İpucu L920 Kasası Çizilmeye Karşı Çok Dayanıksız.

Sponsorlu Bağlantılar

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
L920 Kasası Çizilmeye Karşı Çok Dayanıksız.
Arkadaşlar L520 nin kasa bile daha kaliteli bu neden böyle. Hemen çiziliyor kasa 1 hafta kılıfsız kullandım ve ışığa tutunca çizikten geçilmiyor. Hiç duşmedide. Durum neden böyle.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Sıkıntılı bir durum

4MaGuS

4MaGuS

Üye
çizik değildir bir bezle silin geçer bende de mesela elinizde tutğunuzda falan izleri çıkıyor kolaylıkla bu her telefonda aynıdır yani ancak eliniz çok kirli ise belki kalıcı lekelere neden olmuş olabilir o da düşük bir ihtimal

katil_197

katil_197

Üye
benim kasa Full çizik :D

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Hayır basbayağı çizik sildim o kadar geçmiyor elimde normal bir öğrencinin eli ne kadar kirliyse o kadar kirli ben sağlam diye almıştım.

blackcemre

Üye
kılıfta kullan artık flip cover yan kapaklıbenimkinde 1 tsne bile çizik yok.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Zaten kalın birde kılıf olursa heralde yarım kilo olacak tel.
kılıfta kullan artık flip cover yan kapaklıbenimkinde 1 tsne bile çizik yok.
Aldığından berimi kılıfta kullanıyorsun.

win8l

Üye
bence flip cover daha fazla hasar veriyor, ben kullanmıştım daha çok çiziliyor. Ben bi yere telefonu koyacağım zaman arkası üstte kalacak şekilde koyuyorum bu şekilde kasayı korumuş oluyorum.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
siyah mı yoksa diğer renkler mi? benimki siyah hiç çizmedim ama siyah farklı bir maddeden oluştuğu için çabuk çiziliyor. Media mark ta görevliler görmeden çizmiştim çünkü. ama diğer renkleri bir türlü çizemedim.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Benimki beyaz. Asıl beyaz sarı kırmızının çabuk çizilmesi gerek.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ben Lumia 920'yi ilk çıktığında alanlardan biriyim. (Kasım 2012)
Çoğu nadir durumlar (arabada navigasyon için tutacağa takma vb) dışında çoğu zaman kılıfında kullandım.
Neredeyse ilk günkü gibi tertemiz, çizik yok denebilir.

• Beğen
Tepkiler: ON9
ON9

ON9

Üye
12.12.12 Günü aldım. Cihazı daha ilk günkü gibi geliyor bana çizik konusunda yalnız otobüsten inerken elimden fırlayıp asfaltta 2-3 takla atıp ekranın üstüne su birikintisine düşmesini saymazsak. O zaman daha yeni almıştım bir kaç günlük idi. O gün bugündür orijinal kılıf kullanıyorum cc-1043 sanırım kodu. Beyaz bu arada telefonumun rengi.
Benimki beyaz. Asıl beyaz sarı kırmızının çabuk çizilmesi gerek.
Siyah daha farklı mat gibi o yuzden çizilme konusunda daha dayanıksız ama çiziğin altı da aynı renkte olduğu için çok da onemli değil aslında :sirit:

alo123

Üye
Lumia 920 çıktığı ilk hafta aldım. O günden bugüne kılıfsız kullanıyorum milyonlarca cizik var ama normal bakıldığında görümüyorlar :) Parlak bir ışığın altında ise durum felaket :D

zırtvırt

zırtvırt

Üye
820 de öyle. İlk aldığımda 2 hafta kılıfı yoktu, kasa çizik dolu. Ekranda da 2 tane çok belli olmayan çizik var.

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Polikarbon kasa çizilecektir. Kullanılan her alet çizilir, bu ona kişilik katar derler. Doğru bana göre. Çizik olmayan sünepe görünümlü bir 920 yerine çiziklerle dolu hayatın tozunu yutmuş bir 920 tercihimdir :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43, -Börteçine-, OttomaN TigeR ve 4 diğerleri
osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Yaşa bee!

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Polikarbon kasa çizilecektir. Kullanılan her alet çizilir, bu ona kişilik katar derler. Doğru bana göre. Çizik olmayan sünepe görünümlü bir 920 yerine çiziklerle dolu hayatın tozunu yutmuş bir 920 tercihimdir :thumbup:
işte bu:)

alical33

alical33

Üye
parlak kasaların amacı zaten çizikleri belli etmemek benim teldede normalde baksan çiziksiz ama ışığa tutunca çizik bende kırmızı kasa taktım 2 ay falan oldu takalı beri kılıfsız kullanıyorum :)

PYTHONs

Üye
silikon kılıfta kullanmalısın başka çare yok.

blackcemre

Üye
Zaten kalın birde kılıf olursa heralde yarım kilo olacak tel.
Aldığından berimi kılıfta kullanıyorsun.
evet. Çok ince kılıf ben bundan aldım

• Beğen
Tepkiler: erhanercan

Üst Alt