Kurt Agzı Baglama

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında haydaravısyon tarafından paylaşıldı. Okunma: 548 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kurt ağzı bağlamak için suremi gerekiyormuş ya :D

2. Trt int. Arkadaşlar bir şey soracağım bu tvden böyle görüntüleri nasıl kaydediyorlar...?

3. kurtta köpekte gözümün önünde ağzı bağlandığını gördüm ama herkes yapamıyor imam bi duayla yaptı bunu

4. yeni uydu alıcılarında görüntü kaydetme özeligi var. bir diziyi izlerken bir başka diziyi kaydedip sonradan izleme imkanı oluyor
    canlı yayını durduurup daha sonra tekrar oynatma özlikleri....

ordaki kadının sesi nasıl öyle :d: korku filimi gibi

5. hüseyin abi biliyorum uydu alıcılarındaki özelliği ama çok eski den nasıl yapıyorlardı örneğin kanal d ilk yayını, trt nın ilk yayını gibi çok eski dizilerin görüntüleri gibi yani 2000 yılından önce nasıldı onu arıyorum?

6. bildiğim kadarıyla onun bir aleti var. 200 tl gibi birşey tv ye takıyosun kayıt ediyo

7. :hmmm ismini hatırlıyor musunuz?

Kurt Agzı Baglama konusuna benzer içerikler

1. wireless baglantı

n72 ve n 90 telefonlarla wıreless ınternete baglanmanın bır yolu varmıdır bu konuda bılgısı olanlardan yardım rıca edıyorum tskler
  2. ovi suite baglantı sorunu.

usb kablosu ile n8 i pc ye baglıyordum sımdıye kadar bır sorun yokdu ama son 1 saattır baglanmıyor. telefonun ekranında nokia suıte baglı olarak gorunuyor yanı usb kablosunda sorun yok ovi suıtı kaldırdım yenıden kurdum ama yne gormuyor telefonu...
  3. baglantı hakkında

arkadaslar ben link paylasiyorum ama tıklamali deil normal cıkıyo bunu nasıl linke tıklamalı yapabilirim
  4. Odin baglantı sorunu

Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim telefonu kies ve odin ile baglıyorum normal oalrak görüyor ama download mode ta bagladıgımda görmüyor tüm google lı gezdim denilenleri yaptım hiç birisi işe yaramadı driver detective ile pc yi taratıyorum bir tane...
  5. tv'wepcam baglama

evet beyler eski konum kapanmis yoneticilerden rica ediyorum konuyu kapatmasinlar wepcami sarji hepsini kestim bictim yapamazsam hepsi cope gidecek bide hikmet daha konusmadik gel buraya :sopa:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 23:19:35