Kürdanla Neler Mi Yapılır?Buyrun....

Konu, 'Her Telden Fotoğraflar' kısmında Dafny tarafından paylaşıldı. Okunma: 3738 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Valla Ben Sadece Dişimi Karıştırıyom :ehe

2. Müthiş ya

3. Bunlardan birisi bizde olsa ne güzel olur :D:d

4. kurdanı alırsın dısını kurcalarsın bu adamların amacı ne o maketlerı yapacak tahta mı kalmamıs bı dunya kurdan kullanmıslar pehhhh

5. Muhteşem

6. ne yapacaksın :D
    illa bir amacı olması gerekmiyor
    evet öyle :evet:

7. Çok uğraşılmış ve harika olmuş:oha:

8. evet Allah bilir kaç gün uğraşmışlardır

9. çok güzel paylaşımın için saol...

10. rica ederim tazz...:)

11. böyle sanat eserleri görmek güzel oluyor teşekkürler

12. Teşekkürler güzel paylaşım :D

13. rica ederim :)
    rica ederim :D

Kürdanla Neler Mi Yapılır?Buyrun.... konusuna benzer içerikler

1. Kopmak Mi İstiyorsunuz?Buyrun!: ( 24 Aralık 2006 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Kalp ameliyatı oldum. 4 ay rapor aldim ve bu 4 ayin sonunda rapor paramı almak icin Fatih SSK'ya gittim. Klasik bir sekilde eksik evraklari parti parti soyledikleri icin 3 gun ugrastim ve buyuk gun geldi. Param hesaplaniyor. Bankodayım, sorular...
  2. Youtube mi? Buyrun !!! ( 18 Mayıs 2008 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

ArkadaşLar biliyoruz ki youtube artık kapaLı ama bize kapaLı oLmasın :) Onun için İlk yapmanız Gereken Denetim Masası girip Ag BagLantılarıma tıklıyoruz... Yerel Ag Baglantısı sag tıklayıp Özelikler diyoruz..
  3. gelecekte neler mi olacak buyrun:) ( 21 Kasım 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

[IMG] [IMG][IMG] [IMG][IMG] [IMG][IMG] [IMG][IMG] [IMG][IMG] [IMG][IMG] [IMG]
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 9:44:27