kuranı kerımı guzel okumak ısteyene tecvıt programı

Konu, 'Android Diğer Çeşitli Uygulamalar' kısmında sanal-dahi tarafından paylaşıldı. Okunma: 5381 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kuranı kerımı guzel okumak ısteyene tecvıt programı

< Resmi açmak için tıklayın >

Bu uygulama ile tecvid bilginizi geliştirecek ve Kur'an-ı daha doğru okuma adına bir adım daha ileri atmış olacaksınız.
    Bir sonraki versiyonlarda ses ve görüntü desteği sağlanacaktır.

bu uygulamayı geliştiren mustafa yiğit kardeşe teşekkürlerimizi sunarız.

indirme linki:Hotfile.com: One click file hosting: TecvidOgren_v1.0.apk

bır dua edersınız artık bıze(h)

Yazan: sanal-dahi
    adnan2542 bunu beğendi.

kuranı kerımı guzel okumak ısteyene tecvıt programı konusuna benzer içerikler

1. kuranı kerimi türkçe okumak

arkadaşlar bu konuyu tartışmayı fikir alışverişinde bulunmayı hep istemiştim.daha önce forum açıldıysa şimdiden özür. Ben yüce kitapımızyol göstericimiz kuran-ı kerimin kesinlikle ve kesinlikle türkçe okunmasından ;yanayım. bunun amacı hani biz...
  2. kuran ı kerim öğrenme programı

Cep telefonunuzdan Kuran-ı Kerim okumayı öğrenebilirsiniz. Konuları çalıştıktan sonra alıştırmalar bölümünde bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Desteklenen Modeller NOKIA 6230i - 8800 - 8801 - 5500 - 3230 - 3250 - 6260 - 6600 - 6620 - 6630 -...
  3. Kuran-ı Kerim Okuma programı

Kıymetli dostlarım çok güzel bir kuran programı buldum.:oke:Kendim uzun zamandan beridir istifade ediyorum:alkissizlerle de paylaşayım dedim. program Benefit Mobile Solutions dan alıntıdır.Kendim yazı fontlarını adresteki fontlardan seçtim.N8de...
  4. kuranı kerim

merhaba arkadaşlar ben nokıa 603 için arapça kuranı kerim arıyorum yardımcı olurmusunuz
  5. kuranı kerim dinleme programı

tüm süreler var güzel bir program indirme linki KuraniKerim.exe — Yandex.Disk
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 15:52:18