kuranı kerımı guzel okumak ısteyene tecvıt programı

Konu, 'Android Diğer Çeşitli Uygulamalar' kısmında sanal-dahi tarafından paylaşıldı. Okunma: 5453 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kuranı kerımı guzel okumak ısteyene tecvıt programı

< Resmi açmak için tıklayın >

Bu uygulama ile tecvid bilginizi geliştirecek ve Kur'an-ı daha doğru okuma adına bir adım daha ileri atmış olacaksınız.
    Bir sonraki versiyonlarda ses ve görüntü desteği sağlanacaktır.

bu uygulamayı geliştiren mustafa yiğit kardeşe teşekkürlerimizi sunarız.

indirme linki:Hotfile.com: One click file hosting: TecvidOgren_v1.0.apk

bır dua edersınız artık bıze(h)

Yazan: sanal-dahi
    adnan2542 bunu beğendi.

kuranı kerımı guzel okumak ısteyene tecvıt programı konusuna benzer içerikler

1. kuranı kerimi türkçe okumak ( 15 Mayıs 2008 | Genel Dini Konular ve Sohbet )

arkadaşlar bu konuyu tartışmayı fikir alışverişinde bulunmayı hep istemiştim.daha önce forum açıldıysa şimdiden özür. Ben yüce kitapımızyol göstericimiz kuran-ı kerimin kesinlikle ve kesinlikle türkçe okunmasından ;yanayım. bunun amacı hani biz...
  2. kuran ı kerim öğrenme programı ( 20 Aralık 2008 | Cep Telefonları Genel )

Cep telefonunuzdan Kuran-ı Kerim okumayı öğrenebilirsiniz. Konuları çalıştıktan sonra alıştırmalar bölümünde bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Desteklenen Modeller NOKIA 6230i - 8800 - 8801 - 5500 - 3230 - 3250 - 6260 - 6600 - 6620 - 6630 -...
  3. Kuran-ı Kerim Okuma programı ( 19 Aralık 2011 | İslami Mobil Uygulamalar ve İslami Multimedya )

Kıymetli dostlarım çok güzel bir kuran programı buldum.:oke:Kendim uzun zamandan beridir istifade ediyorum:alkissizlerle de paylaşayım dedim. program Benefit Mobile Solutions dan alıntıdır.Kendim yazı fontlarını adresteki fontlardan seçtim.N8de...
  4. kuranı kerim ( 7 Nisan 2012 | İslami Mobil Uygulamalar ve İslami Multimedya )

merhaba arkadaşlar ben nokıa 603 için arapça kuranı kerim arıyorum yardımcı olurmusunuz
  5. kuranı kerim dinleme programı ( 17 Temmuz 2013 | İslami Mobil Uygulamalar ve İslami Multimedya )

tüm süreler var güzel bir program indirme linki KuraniKerim.exe — Yandex.Disk
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 8:08:46