Kur-an'ı Kerim Tefsiri Elmalı'lı Hamdi Yazır 8.12 mb

Konu, 'İslami Mobil Uygulamalar ve İslami Multimedya' kısmında ineferi tarafından paylaşıldı. Okunma: 7902 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ilk yorum benden olsun
    paylaşım için tşkler

2. eyvallah kardeş

3. allah raz olsun kardeşim

4. 5800 sahibiyim indiriyorum daha kurmadım ama şimdiden teşekkürler

----------Eklendi @ 15:05:21 ---------- Yazıldı @ 14:51:07 ----------

arkadaşım 5800 da olmadı dosya tanınmadı diyor ve telefon açmıyor dikkatine sunarım sayglarımla

5. Arkadaşım paylaşım için teşekürler...

< Resmi açmak için tıklayın >
    buldog < Resmi açmak için tıklayın >

5800 sahibiyim indiriyorum daha kurmadım ama şimdiden teşekkürler
    arkadaşım 5800 da olmadı dosya tanınmadı diyor ve telefon açmıyor dikkatine sunarım sayglarımla

İndirmedim ama formatı chm görünüyor açmaması gayet normal çünkü dosyayı açman için chm reader olması gerekir telefonda.

Kur-an'ı Kerim Tefsiri Elmalı'lı Hamdi Yazır 8.12 mb konusuna benzer içerikler

1. Kur-an ı Kerim ( 28 Şubat 2009 | İslami Mobil Uygulamalar ve İslami Multimedya )

arkadaşlar kur-an ı kerim programı arıyorum mümkünü varsa telefona kurup programını açıp okumasını istiyorum kulaklıklada olur sorun değil ama kendisinin okumasını ve dinlemeyi istiyor bu konuda yardımınız olursa sevinirim. tek tek ayetleri...
  2. s.a ağalar her marka modele uygun kur-an-ı kerim öğrenme programı hemde java ( 21 Mart 2009 | Sony )

slm ağalar işinize yarayabilir diye düşündüm ve ekledim verildiyse özür dilerim:megafon:
  3. s.a ağalar her marka modele uygun kur-an-ı kerim öğrenme programı hemde java ( 21 Mart 2009 | Sony )

slm ağalar işinize yarayabilir diye düşündüm ve ekledim verildiyse özür dilerim:megafon: >>İNDİR
  4. Elmalılı Hamdi Yazır Kuranı Kerim Meali (yanlızca symbian^3) ( 17 Nisan 2012 | İslami Mobil Uygulamalar ve İslami Multimedya )

http://store.nokia.com/content/271412 Kendim geliştirdiğim Meal uygulamasını paylaşmak istiyorum. mağazayada verildi fakat henüz yayınlanmadı. uygulama sadece Symbian^3 cihazlarda çalışır. s60_v5^lerde denemedim onlardaki qt desteği yeterli ise...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 18:18:21