kupa kızı...

Konu, 'Şiir - Güzel Söz ve Yazılar' kısmında dreamboys69 tarafından paylaşıldı. Okunma: 6261 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kupa kızı...

< Resmi açmak için tıklayın >

hep yalnız yürüdüm bu yolu
    hep düştüm hep kendim kalktım
    arkamdan ittirende olmadı
    çelme takanda
    yoluma taş koyanda
    ne yaptıysam kendime yaptım
    ve daha ne kadar yalnız kalacağım bu dünya da?

Yazan: dreamboys69
  2. inan, seni hiç yalnız bırakmıcam...:op:
    güzeldi...:oke:

kupa kızı... konusuna benzer içerikler

1. Kupa Programı

Kupa programı! Fortis Türkiye Kupası'nda gruplarda 5. ve son hafta maçlarının programı belli oldu. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, gruplarda yapılacak 5. hafta maçlarının programı şöyle: 23 Ocak Çarşamba: 13.30...
  2. Kuba mescidi

Hz. Peygamber (s.a.s.)'in Hicret esnâsında binâ ettiği ve içinde ashabıyla birlikte namaz kıldığı, İslâm'da inşa edilmiş ilk mescid. İslâm'ın yükseliş devri arefesinde ve tam anlamıyla bir dönüm noktasında bina edildiği için önemli hatıralar...
  3. Milkshake Kup

MILKSHAKE KUP Malzemeler 2 top çilekli dondurma Birkaç küp buz 1 top sade dondurma Üzerine Çilek ve nane yaprağı MİLKSHAKE'Lİ KUP TARİFİ Çilekli dondurmayı buzlarla birlikte blenderden geçirin. Elde ettiğiniz milkshake'i kupa alın....
  4. kubuntu kurulumu !!!

arkadaşlar internette n 900 e kubuntu kurulduğunu gösteren bir yazı var ama hem ingilizce hemde çok teknik bir anlatımı var görünüşü güzel kurmamıza yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bilgilerini bekliyoruz !!! https://wiki.kubuntu.org/ARM/n900/
  5. Kupa Müzemizde

Ulusumuzun her bir bireyinin hakkını korumak ve onu savunmakla yükümlü bir bakanın, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın, geçen sezonki şampiyonluğumuza yönelik bir takım ince planları olduğunu üzülerek ve dehşete kapılarak takip...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 23:46:12