Kulaklık sesi Artırma (kolay anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL4S

Üye
forumda radyoyu ters cevirme modu bulamadım rica etsem biriniz atarmısınız

emre.koc

emre.koc

Üye
:tşk:

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
teşekkürler

constantin_1

Üye
arkadaşlar bu bahsettiğiniz klasörleri ben telefonum ( n8 ) da göremiyorum. şu hack dediğiniz işi bir yazılım üzerindenmi yapıyorsunuz yoksa nokia suite ile de yapılabiliniyormu? bir yardım eden olursa çok sevinirim teşekürler

constantin_1

Üye
Arkadaşlar yokmu bir yardım eden ? Nokia cooker 3.3 indirdim çalıştırdım ama telefonun hafızasına nasıl giricem ve yukarıda anlatılan klasörleri nerede bulucam bilmiyorum bir yardımcı olun allah rızası için

abdulsamettopra

Üye
seçenekler diye bişey yok ki rompatcerde

MaxipmaN

Üye
sesi artırınca çıtırti geliyor ama ses için değer

danqerpeach

danqerpeach

Üye
mükemmel çok teşekkürler orjinal kulaklıkta belli olmuyo fazla ama bass kulaklıkta mükemmel bi ses var :)

LimePie

LimePie

Üye
birinci seviyede bile kulaklarım delincek gibi oluyor :ehe en sonda düşünemiyorum zaten :ehe

mami_743

Üye
ben anlamadım bıraz daha acık yazabılırmısın tsk...

spletss

spletss

Üye
O kadar uğraştım hiç bir artış yok. :)

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Çalıştı valla o kadar uğraştığıma değdi :tşk:

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 808,de modlayınca nokia n95 gibi ses çıksa ne güzel olurdu yaw

yusufgiderim

Üye
nasıl yapıyorsun böyle uygulamaları nerden buluyorsun yapıyorsunuz hayret ediyorum:) teşekkürler:)

By Mustafa

Üye
ya arkadaşlar bende Z/Resource yok. C : Telefon Hafızası, E : Depo Hafızası, F : Hafıza Kartı var. C'de flan paramserv klasörünü flan aradm ancak bulamadım. Telefonum n701.

sanalben

sanalben

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarnız için teşekkürler arkadaşlar yardıma ihtiyacı olan varsa bana

Son düzenleme:
Symbianizer

Symbianizer

Üye
ya arkadaşlar bende Z/Resource yok. C : Telefon Hafızası, E : Depo Hafızası, F : Hafıza Kartı var. C'de flan paramserv klasörünü flan aradm ancak bulamadım. Telefonum n701.
x-plore de seçenekler/araçlar/ilk üçteki seçenekleri tikle :oke:
Arkadaşlar yokmu bir yardım eden ? Nokia cooker 3.3 indirdim çalıştırdım ama telefonun hafızasına nasıl giricem ve yukarıda anlatılan klasörleri nerede bulucam bilmiyorum bir yardımcı olun allah rızası için
Nokia cooker i niye karıştırdın işe :kop:
X-plore den yapacaksın dostum yönergeler gayet net :oke:

By Mustafa

Üye
x-plore de seçenekler/araçlar/ilk üçteki seçenekleri tikle :oke:

Hocam tel hacli herşey ii güzelde z ye kopyalamaya çalştım olmadı. z ye kopyalıyamadım :( Harby symbianı çok svyrm ama bazn çıldırtıyor.

Symbianizer

Symbianizer

Üye
z rom sürücüsüdür.X-plore ile oraya müdahele edemezsin,sadece ordaki herhangi bir dosyayı başka biyere kopyalayabilrsin.Bu konuda z/resource/paramserv klasörünü olduğu gibi c/resource içine kopyalayarak kulaklık ses çıkış değerlerinin z değil c üzerinden çalışmasını sağlıyoruz joshlog mod gibi:oke:

Üst Alt