Kulaklıgınızı Test Edecek özel Ultrasone Cdsi (harika enstrüman müzikleri ve surround seler var)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kulaklıgınızı Test Edecek özel Ultrasone Cdsi (harika enstrüman müzikleri ve surround seler var)
Arkadaşlar bu paylaşım gerçekten çok özel çünkü ultrasone şirketinin özel olarak üretip piyasa ücretsiz olarak verdigi test cdsini sizin için upload yaptım.

Bu rar dosyasının içindeki müzikler mp3 olrak degil .flag olarak hazırlanmıştır.Bunun sebebi .flag dosya türününün müzik ve ses dosyalarında hiç kayıpsız en iyi ses kalitesini vermesi için.
Bu paylaşımda 18 tane müzik vardır.Tüm enstrümanları duyabilceginiz ve surround u hissedebilceginiz bu dosyalr tek tek telefonunuza yada mp3 playerinıza atabilirsiniz.
Bu .flag dosyalarını cep telefonunda açabilmek için coreplayer 1.35 telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Corecodec-player 1.35 için buraya Tıkla
Telefonlardan coreplayer sayesinde kullanabilirsiniz.
Mp3 ve mp4 playerlar için malesef .flag dosyasını destekleyenler oyanatabilcek

Not:Bu paylaşım ücretsizdir oyuzden f ull olarak .flag dosyaları paylaşılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: tugay42, sadist1000, ageyve ve 2 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Tesekkurler ama megaupload dısınra rapidshare linki falan olsa iyi olurdu .

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tesekkurler ama megaupload dısınra rapidshare linki falan olsa iyi olurdu .
ozan 2 gündür aradım ama malesef sadece mega da buldum onuda direkpaylaşmak istedim bu girdigim net çok yavaş ben ekleyecektim rapid'e ama net yavaş oldugu için ekleyemedim.:(
Kusrabakma:)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Benim internet sınırsız
Eğer indirirsem içinden 2-3 tanesini forumun veri deposuna eklerim hem herkes maximum hızda indirmiş olur:oke:

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Benim internet sınırsız
Eğer indirirsem içinden 2-3 tanesini forumun veri deposuna eklerim hem herkes maximum hızda indirmiş olur:oke:
adaşım sevinirm yanlız eger paylaşcaksan ilk2 müziği ve deniz dalgasını tavsiye ederim gerçekten kulaklıgın kaliteli ise mesale Sennheiser Cx-500 gibi mükemmel sesler ortaya çıkıyor:oke::bud:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
adaşım sevinirm yanlız eger paylaşcaksan ilk2 müziği ve deniz dalgasını tavsiye ederim gerçekten kulaklıgın kaliteli ise mesale Sennheiser Cx-500 gibi mükemmel sesler ortaya çıkıyor:oke::bud:
Creative'in kulaklıkları da çok kaliteli.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Creative'in kulaklıkları da çok kaliteli.
evet çok kaliteli ama
bir Sennheiser , shure, grado, koss, jays gibi olamaz çünkü bu dedigim markalar sace kulaklık ve ses üzerine profesyonelleşmmişler.
Evet creative, sony gibi markalarda iyi ama yukarıdaki yazdıgım markalarla yarışamaz:oke:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
evet çok kaliteli ama
bir Sennheiser , shure, grado, koss, jays gibi olamaz çünkü bu dedigim markalar sace kulaklık ve ses üzerine profesyonelleşmmişler.
Evet creative, sony gibi markalarda iyi ama yukarıdaki yazdıgım markalarla yarışamaz:oke:
Haklısın 300 dolar Sennheiser kulaklılklar şaka gibi:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt