küçüklüğümün karabasanları koca karılar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gölgekay

gölgekay

Üye
    Konu Sahibi
küçüklüğümün karabasanları koca karılar
ya aslında düğünlerden nefret ederim fakat bu hale isteyerek gelmedim ve de suçlusu ben değilim.düsününsenize 8 bilemedin 10 yasındasınız aksam düğüne gideceksiniz elbisenizi giymisiniz tertemiz,saçınızı basınızı taramısınız o zamanlar parfüm yoktu ama dedenizden kalma veya babanızın kullandığı hacı yağlardan hosunuza gideni sürmüsünüz(bu apayrı bi olay baska sefer anlatırım)ve düğün saatini bekliyosunuz tabi beklerkende gerçeklesmesi 6 hafta üst üste süper lotodan 6'da 6 yapmanız kadar imkansız olan seyleri yani düğünde bulacağınız kızla evlenme hayallerini düsünüyosunuz.hersey güzel baslıyor gidiyosunuz düğüne sen sakrak millet siz kesiyosunuz yasıtınız güzel biri varmı diye tam bulur gibi oluyosunuz bi bakıyosunuz anneniz ve yanında koca karı ordusu sizi çağırıyor mecburen gidiyosunuz
birisi soruyor:AH YAVRUM MASALLAH BÜYÜMÜS ADAM OLMUS DÜNE KADAR ELİMİZE PİSLERDİ(1.BOMBA PATLADI;BOOMMMMMMM)
baska bi kadın baslıyor:EVET YA İLK DOĞDUĞUNU BİLİRİM BEN BUNUN TİPSİZ BİSEYDİ ELİ YÜZÜ KAPKARAYDI(2.BOMBA PATLADI;BOMMMM)
bi baskası onun lafını keserek araya giriyor: ULA ESSEKSIPASI SEN SÜNNET OLDUN MU BAKİİMMMM(3.BOMBA PATLADI;BOMMMMM)
e tabi o an ne çocukluk psikolojisi ne hevesleriniz ne hayalleriniz kalmıyor üstüne üstlük içinizden bi ses size diyor ki;EEE HADİ BAKALIM SIKIYOSA Bİ DAHA DÜĞÜNE GİTMEK GİBİ Bİ HATA YAP YAPABİLİRSEN....

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
:kop: :kop: :kop: :kop: :kop:
Süperdi yaa yeni bir edwird mi doğuyor yoksa :D

lovestar

lovestar

Üye
hangi yazar veya gazetenin makalelerini yazıyorsun acaba?

gölgekay

gölgekay

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bize para veya degerli eşya önemli degıl sizin ki gibi karakterli degerlı ınsanlar olsun gerisi laftır(nasıl konustum ama babam duysa bi an için oğlum adam oldu derdi:ehe)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:kop:
edwird da kimmiş?
:kop:
Diğer hikayelerini de bekliyoruz merakla :ehe

O koca karıları ben de bilirim...
Sallandıracaksın üç beş tanesini Taksim Meydanı'nda bak bakalım bir daha yapabiliyorlar mı :kop:

c3r3n

c3r3n

Üye
:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...