Kredi Kartı Olmadan Taksit İle Alabileceğim Bir Yer Var mı Acil ? :D

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında ahmwer tarafından paylaşıldı. Okunma: 10659 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kredi Kartı Olmadan Taksit İle Alabileceğim Bir Yer Var mı Acil ? :D

Beko Arçelik Evkur Evdiz vs. gibi yerlerden kredi kartı olmadan taksitle alışveriş yapabiliyoruz. Peki böyle yerlerde iphone bulabilir miyim? Bir zamanlar evkur adlı alışveriş merkezi satıyordu fakat şu an yok var mı satan bildiginiz bir yer ? :):)

Turkcell Vodafone demeyin 6 aydan büyük faturalı hattım yok ):

Yazan: ahmwer
  2. mersinde k.kartı olmadan taksıt yapan yerler ender,toros,yenikoza,var yanlız cep telfonu varmı bilmiyorum :)

Kredi Kartı Olmadan Taksit İle Alabileceğim Bir Yer Var mı Acil ? :D konusuna benzer içerikler

1. ankarada orjinal kapak alabileceğim bir yer var mı?

arkadaşlar ankadadayım n79 orjinal kapak alabileceğim biryer varmı hiç bilmiyorumda... Yani orjinal nokia kapakları satan bir yer nokia shop falan yeri bilen varmı ?
  2. yanlış yere açtıysam kurusa bakmayın açacak yer bulamadım kredi kartı taksitleri hakkında bi yardım

arkadaşlar ben bu ay kredi kartına ödeme yapmadım bankaya gittiğimde kadın ayın 12 sinden sonra ödenebilir dedi ve ben haziran taksidini yatırmadım diyorum ki haziran taksitini temmuzun 12 sinden önce ödersem bi sorun çıkarmı nolur yardım edin...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 7:08:21