koruma ..

Sponsorlu Bağlantılar

BaSaAaK

Üye
    Konu Sahibi
koruma ..
ya benim bir 3250 telefonum var ve 512 mb kingstom micro sd hafıza kartım .. iki gndür hafoza kartıma müzik alamıyorum sadece müzik de değil hiçbirşey alamıyorum aldıklarımı da galeride göremiyorum :( ve ben müziksiz yaşayamıyorum :sos ben halledebilir miyim bunu siz yardımcı olabilir misiniz yoksa bir telefoncuya gitmem mi gerekiyor ??

UndeRqRo.uNd

Üye
ya benim bir 3250 telefonum var ve 512 mb kingstom micro sd hafıza kartım .. iki gndür hafoza kartıma müzik alamıyorum sadece müzik de değil hiçbirşey alamıyorum aldıklarımı da galeride göremiyorum :( ve ben müziksiz yaşayamıyorum :sos ben halledebilir miyim bunu siz yardımcı olabilir misiniz yoksa bir telefoncuya gitmem mi gerekiyor ??
söyleyeceklerim profesyonel değil ama birkaç önerim olacak.

Dosyaların gönderilememesinden önce yaptığınız bi işlem ya da program böyle bi hataya sevk etmiş olabilir.
Öncesinde bir sorun yoksa C sürücüsünü biçimlendirebilirsiniz., sorun sistemden ise çözülecektir.
Sorunun devamında E sürücüsünüzü de biçimlendirebilirsiniz.

sublieutenant

sublieutenant

Üye
öncellikle mesajlar-seçenek-ayarlar-diğer den mesaj hafızasını hafıza kartı deyin..
daha sonra şarkıları alın.. aldıktan sonrada şarkıyı mesAjlarda açıp seçenek-kaydet deyin hafıza kartı deyin... eğer kaydedemiyorsanız fexplorer diye bir programa ihtiyacınız olacak.. sitemizde mevcuttur aramaya fexplorer yazıp bulabilirsiniz...
:spr

Exalans

Exalans

Üye
bugünlerde benimde başıma benzer bir olay geldi bu tür durumlarda hatayı tespite yönelmeliyiz ilk adım telefon hafıza kartını görüyormu araçlardan hafıza kartı bilgilerine bakın kart yok diyorsa karta kart okuyucudan format atın yöntem işe yaramadıysa bildir dostum devam edelim

BaSaAaK

Üye
    Konu Sahibi
ya kartı formatladıktan sonra böyle oldu :( dediklerinizi denedm ama olmadıı ..

ghost_ysw

ghost_ysw

Üye
şimdi arkadasım sen kartı goruptemi bir sey yapamıyorsun yoksa goremiyormusun¿¿¿¿ eger kart readerda filan kartı goremiyorsan kartta şifre olabilir eger karta şifre koyduysan card readerlerde okuyamazsın... ayarlar hafıza kartına gir şifreyi kaldır de.... bide ogle dene eger şifre varsa....

sublieutenant

sublieutenant

Üye
evet yaa bende anlayamadım bi exalansın dediklerine yönelirmisin...

eliferdem

eliferdem

Üye
hafıza kartının yanındaki küçük düğmeyi aşağya veya yukrya itiyorum olmuyor. biçimlendirdim hiç bir koruma yok hafıza kartında ee daha napim ben olmuyo ne müzik ne resim hiç bir şey atamıyorum hafıza kartım bozuk deil çünkü başka hafıza kartını da denedim hp aynı sorun yaaaaaaaaaaa:@

burakkilic25

Üye
ya kardeşim sen telefonuna şifreli bir kart mı taktın, taktın ise hafıza kartını şifreli hafıza kartının telefonuna tak şifreyi yaz açılır :D

Üst Alt