korkumu nasıl yenebilirim

Sponsorlu Bağlantılar

kemal21

kemal21

Üye
arkadaşım bir ara benim bir arkadaşada olmuştu böyle ekran bembeyaz tuşlar falan çalışıyordu
sonra kendiliğinden düzeldi

ahmetsaid

ahmetsaid

Üye
karanlıkta 3 gulhuvallah 1 fatiha, 3 felak 3 nas falan oku ilk önce allaha sığın, sonra zaten bişi olmadığını göreceksin ;)

_KadirşinaS_

Üye
Bak şimdi geceleyin evinde herhangi bir odaya girip ışığı kapat. Ama ışığı kapatmadan etrafına iyi bak. Sonra ışığı kapatınca odanın içinde yürü ve etrafındaki eşyalara dokun. Karanlık dediğin şeyin hiçbir şeyi değiştirmediğini sadece gözlerini yanılttığını fark edeceksin. Hatta etrafındaki eşyaları dokunup aydınlık ortamdaki hallerini hatırladıkça iyice kendine güvenin artacak.:oke:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
En iyisi karanlıkta el feneri taşı yanında:D

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
iyi fikir :naughty:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Kediler korktuğun unsurları çok iyi görürler. Gözün hep kedinde olsun. Eğer o durduk yere sağa sola bakmaya başlamışsa ve durduk yere asabileşmişse işte o zaman odadan kaç.. Onun dışında rahat ol.. :D

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
kediyi bir daha eve almam ben :aha:

bulo206

Üye
Karanlıkta kal dieceğim ama korkarsın.:ehe

Kblub

Kblub

Üye
Karanlıkta kal aklına gelebilecek tüm korkuları getir fakat evde başkaları da olsun yalnız olduğunu düşün bir an. Daha sonra korkmadığını hepsinin sadece saçma fikir olduğunu düşün.Dua et. Eğer kendini çok kötü hissedersen bağır evdekki kişi gelsin ışığı açsın.Bunu bu şeklde uygula alışacaksındır.

artistmami20

Üye
korkunu yenmek istiyos 3 şey var 1)korkunla yüzleş bunun içinde kendini hazırla 2)imanın güçlü olsun 3)kuranda öldükten sonra tekrar dirileceksin yazıyor korma:hmmm

● aLuvi ●

Üye
çok çalıştım ama bir türlü olmuyor delirmenin üzerine bile geldim bazı zamanlar olmuyor....

Bir hayalet yada abaşka bir şey arkandan seni izliyormuş orada o kadar kaldıkça yaklaşıyormuş gibi hissediyorsunn değil mi ?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
içinden dua oku bence rahatlarsın

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
ne yaparsam yapayım yenemeyeceğimi anladım

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
eskiden bende korkardım ama şimdi karanlığa bayılıyorum :ehe

ism@il 54

ism@il 54

Üye
Eğer karanlıktan bir şey çıkıp seni ham yapacak diye düşüyorsan,sen uyurken de bunu yapabilir.Herhalde şu ana kadar uyurken hiç öcülere yemek olmamışsındır...

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
No fear :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
Eğer karanlıktan bir şey çıkıp seni ham yapacak diye düşüyorsan,sen uyurken de bunu yapabilir.Herhalde şu ana kadar uyurken hiç öcülere yemek olmamışsındır...
yaşıyorum hala demekki uyurken yememişler beni :)

● aLuvi ●

Üye
siyasetçiler gerçeği saklamak için yalan söyler sanatçılar gerçeği ortaya çıkarmak için yalan söyler ... Sende bu cümleden bir şeyler yapmaya çalışırsın ..

by_samci

by_samci

Üye
ölmeyi göze alabilirsen korkmazsın her şeyin üsttüne git sonu nereye giderse gitsin AMA SANA BİŞEY SÖYLEYİMMİ BENDE ÇOK KORKUYORUM ASLINDA GÜNDÜZLERİ İNSANLARDAN BEN GÖRDÜĞÜM ŞEYDEN KORKUYORUM ÇÜNKÜ ONLAR BANA ZARAR VEREBİLİRLER..... demekki senin hayael gücün de çok kuvettli o yeteneğini güzel faydalı yerlerde kullanmalısın korkuda değil

Üst Alt