Korku Ses Efektleri - Zil Sesleri

Konu, 'Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri' kısmında bbberke tarafından paylaşıldı. Okunma: 7058 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kardeş çok teşekkür ettim ya...

2. Harikasın dostumm

3. teşekkürler..

4. tesekkürler :oke:

5. tşk ederim krş

6. teşekkürler süperrrrrrrr:oke:

Korku Ses Efektleri - Zil Sesleri konusuna benzer içerikler

1. İlginç Bir Efekt Sesi ( 25 Nisan 2008 | Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri )

ÇİNLİLERİN REMİX PROGRAMIYLA YAPMIŞ OLDUĞU İLGİNÇ BİR MELODİ BİLDİĞİMİZ SESLER NASILDA MELODİYE DÖNÜŞÜYOR BİR BAKIN :oke:
  2. Ses efektleri (192 kbps) ( 3 Kasım 2009 | Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri )

http://rapidshare.com/files/300532817/Sound_Effects_Ringtones__Water-Weather_.rar Liste: Wather Bubbling ColdWind explos1 Feu1 fire fireball firewall1 Gears Gulls heavy rain MachineHum night Rain river SeaWaves thunder Thunder2 tree loop...
  3. Su Ses Efektleri ( Su sesleri ) indir ( 18 Nisan 2011 | Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri )

Su Ses Efektleri ( Su sesleri ) indir
  4. Arkadaşlar ses efektleri.. ( 8 Mayıs 2013 | Konu Dışı )

Merhaba arkadaşlar ben bu aralar video işleriyle uğraşıyorum.Bir kaç ses efekti arıyorum belki bileniniz vardır.Hani şu sahnede varya AKBABOPRO-Mertcan Bahar'ın Mustafa Ak'tan İntikamı - YouTube cicicuvvv gibi :D veyahut şeyde...
  5. Pop Şarjör Efekt Sesi Lazım ( 10 Ekim 2013 | Wav, Mp3 Melodi İstekleri )

Mrb arkadaşlar bundan bir kac yıl önce Nokia nın bir modelinde görmüştüm ve cok güzeldi, telefon kapaklıydı kapagı açınca şarjör sesi filan geliyordu, o sesi nerden bulabilirim acaba, bende ekran kilidine koymayı düsünüyorum öyle bi sesi,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 21:46:43