kore üretimi telefon

Konu, 'Diğer Çin Üretimi Telefonlar' kısmında eneskuroglu tarafından paylaşıldı. Okunma: 1038 | Cevaplanma: 6

1. Vardir pm atabilirsin

2. bendede var

3. Kaça satarsın

4. elimde kore malı s4 var.orjinal note3 alacağım için satacağım ilgilenen olursa görüşebiliriz pm den.foto gönderebilirim.ist içi elden de bakabilirsiniz.

5. Android mi?kaç para

6. tabiiki, android 4.2.2 yüklü cihazda.2 ay önce ben 280$ getirttim.eğer alma niyetiniz varsa fiyat görüşülür.en nihayetinde telefon 2.el oldu.

kore üretimi telefon konusuna benzer içerikler

1. Neden Çin Üretimi TeLefon?

Neden Doğrudüzgün bi tane Garantili TeLefon ALıp Tertemiz KuLLanmak YerineÇin Malı Telefon ALıyosunuzki? Çin MaLı Telefonu Bi Kaçkere Yere Düsür Bi Yeri KırıLsın Parçası BuLunamıyor...Parçasını ALmak için Çin 'e mi GidecekSin? :aha: AL Bi Tane Se...
  2. Symbian'lı Telefon Üretimi Bitiyor [?]

Nokia, stratejik bir karar alarak Symbian yerine Windows Phone 7 kullanma yoluna gitti. Windows Phone 7'li telefonların üretiminden önce Symbian'lı telefonların üretimi durdurulacak. Nokia’nın Windows Phone 7’li telefon üretimi bu...
  3. Kore Üretimi Çakma S3 İmei Kodu

Arkadaşlar Van seyahatimde kore üretimi çakma S3 aldım. Tlfdan çok memnunum. Fakat aldığım satıcı müşterilerine telefonu tanıtmak için Google Play'e kendi hesabını girmişti. Bende onun hesabını silmek için cihazı fabrika ayarlarına geri...
  4. kore üretimi galaksy s3 400tl

şuan ürdün deyim kore üretimi bi galaksy s3 almak istiyorum telefonun fiyatı 350-400tl civarı biraz inceledim ekranı ve kamerası gayet iyi orjinale yakın sizce almalımıyım yoksa ileride sorun çıkabilir mi yardımcı olursanız sevimirim
  5. spot kore üretimi s3 sensör sorunu!!

Arkadaşlar kamerayı açtığımda sensör calışıyor fakat net dolaşırken veya galerideyken sensör çalışmıyor yardım edebilirmisiniz ?
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 12:29:15