Kore Malı Telefonlar hakkında

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında CyberEx tarafından paylaşıldı. Okunma: 16269 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kore Malı Telefonlar hakkında

Konuyu açtıktan sonra Dell aero aldım. Ama bir kaç ay sonra sıkıldım C7 ye geçtim.

Yazan: CyberEx
  2. Milleti bilmem ama internet mağazalarını hiç ama hiç tavsiye etmiyorum:hih:

3. iyide kardeş bunların hiçbiri android değil bildiğim kadarıyla. en basiti omnia windows mobile 6.5... ama tavsiyem ideos x5. bende alacağım inşallah.

4. Samsung telefonlarını kore de üretiyor zaten :D :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha:

5. evet galiba ondan alacm

6. bnde intenet mağazalarını tavsiye etmem ne bilim başka cihaz yollar veya garantide sorun olur

7. Yok yahu o çok eski zamanlarda kaldı artık..

Hocam eğer 350 lira gibi fiyat biçebilirsen optimus me alabilirsin.Android 2.2 Froyo var cihazda diğer telefonlara göre daha kaliteli bi cihaz ucuz olmasını söylemiyorum bile..

Ocean258 bunu beğendi.
  8. Yanş Hocam madem kore yapımı dıosun LG Optimus Me varken bu fiyata bu telefonlara bakmana gerek yok.. 3 ay kullandım ben o telefonu bı sıkıntı yasayacagını sanmıyorum kamerası 3 mp benım ıcın tek olumsuz yanı buydu telefonun okadar..

Kore Malı Telefonlar hakkında konusuna benzer içerikler

1. Çin Malı Telefonlara Oyun, Program ve Java Desteği Hakkında Herşey...

:megafon:ARKADAŞLAR BENDE BİR ÇİN MALI OLAN TRİDENT CK2008 İ KULLANIYOM VE HERKES GİBİ BENDE ÇOK ARADIM BU JAVAYLA OYUNU... EN SONUNDA TRİDENTİN E AMİL ADRESİNE E POSTA ATIIM VE SORDUM. GELEN CEVABA GÖRE BU TELEFONLAR LİNUX TABANLIYMIŞ VE...
  2. Çin malı telefonlar hakkında

Sizce en iyi çin mali telefon ve modeli hangisi 6500 kullanıyorum ama birde çin malı telefon almayı düşünüyorum bu nedenle bu konuyu açtım yardımlarınızi bekliyorum
  3. Kore Malı telefonlar

Arkadaşlar kore malı telefon almak istiyorum fazla bir bütçem yok.elinde olan varmı s3 s4 anroid olsun yeter.2.el olsada olur htc one kore malı nereden bulabilirim. yada böyle ürünleri öneriyormusunuz. ?
  4. Kore Malı S4 Yardım

Cihaza rom yüklerken yanlış rom yüzünden telefon açılmadı . Orijinal frimwaresini yedek almamıştım cihazın modeli mt6577 ben ise mtk6575 frimware flasladım cihaz belirli aralıklarda restart atıyor yeniden başlıyor. acaba donanımsal mı yazılımsal...
  5. Satılık Samsung Kore Malı

Samsung S3 replika (Beyaz) her replıka oldugu gıbı belırlı ozellıklerı aynı uzun zun anlatmaya gerek yok orjınal degil sonucta..almak ısteyenler yazabılır.. 2 ay kadar oldu tertemız kullanıslı .. fiyat 150 tl Almak isteyenler cvp yazsınlar..yada...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 8:21:20