Kore Malı S4 Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

cihangarip

cihangarip

Üye
    Konu Sahibi
Kore Malı S4 Yardım
Cihaza rom yüklerken yanlış rom yüzünden telefon açılmadı . Orijinal frimwaresini yedek almamıştım cihazın modeli mt6577 ben ise mtk6575 frimware flasladım cihaz belirli aralıklarda restart atıyor yeniden başlıyor. acaba donanımsal mı yazılımsal mı sorun ?

Adilx05

Adilx05

Üye
Orjinal Firmware Yükle Sıkıntı Çıkmaz Bi Daha Sanırım :oke:

• Beğen
Tepkiler: cihangarip

mature

Üye
mt veya mtk serili telefonlar çin üretimi telefonlardır. Asıl üretici firmanın sitesini bulabilirsen orjinal romu bulup yükleyebilirsin. Tahminim yazılımsal bir sorun

• Beğen
Tepkiler: cihangarip
cihangarip

cihangarip

Üye
    Konu Sahibi
mt veya mtk serili telefonlar çin üretimi telefonlardır. Asıl üretici firmanın sitesini bulabilirsen orjinal romu bulup yükleyebilirsin. Tahminim yazılımsal bir sorun

1 hafta internette aramadım yer kalmadı bulamadım orjinal frimwaresini .. telefonun arka kapağını açında bant şeklinde anten varmış yanlışlıkla onu sökmüştüm , anakarttaki tırnağa bakır iletken bir tel değdirdiğimde telefon çekmeye başladı sonra lehim attım bende telefon şimdi çekiyor ama orjinal frimware bulamadım , telefon birebir s4 ile aynı yapıya sahip üretici firma hakkında hiç bir bilgi yok bende satın aldığım yerle konustum teknis servislerinde bakıcaklar inş. düzelir . magdur durumda kaldım ..

the_jolly

the_jolly

Üye
Umarım ama zor inşallah sorunun çözülür

ts.61

ts.61

Üye
arkadaslar bede replika s4 3 tane var karddesimin telefonunun suruu eski galiba benmkini ile babaminki daha kapsamli. kardesiminkini benimki gibo yukseltmek mumkun mu??

ARM_TR

ARM_TR

Üye
Kore Malı Telefondan Bu Beklenir Zaten :(

Üst Alt