Köpek "İNSAN" doğurdu.. photoshop değil gibi bakın anlayamadım :S

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında Kingmortall tarafından paylaşıldı. Okunma: 5697 | Cevaplanma: 61

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Köpek "İNSAN" doğurdu.. photoshop değil gibi bakın anlayamadım :S

dna lar karısmıs olabılır allahın ısıdır kımse bılemez olup olamayacagını

Yazan: enginzz
  2. ruslar yıllardır maymunla insan dna sını tutturmaya çalışıyor olmuyor gavur bir koymuş köpeğe insan mı olmuş yok daha neler. Böyle birşey gerçek olsaydı STV haber hemen ezan sesiyle birlikte haber ederdi ama olmadı var bir hile :d. O bu değil insan yüzlü balık ne ayak? Sen onu boşverde maymun ne is ya.d elleri ayakları var .d o da insanı anımsatıyo emme kıyamet kopmadı yıllardır rahat olun daha hz.isa inecek deccal gelecek müslümanlar çoğalacak su savaşları yaşanacak güneş tersten doğacak daha var yani kopmasına o konuda şüpheniz olmasın he her insanın ölümü kendi kıyameti ona göre yaşayın derim :) günahsız kul olmaz tövbe etmesini bilin. Nerden girdim nerden çıktım alakaya kara lahana günaydın maxicep ailesi:)

Köpek "İNSAN" doğurdu.. photoshop değil gibi bakın anlayamadım :S konusuna benzer içerikler

1. Sen onu insan gibi gördün değil mi? ( 6 Eylül 2009 | Genel Dini Konular ve Sohbet )

Yıllar önce 15 yaşlarında babamın bakkal dükkanında babamla birlikte çalışıyorken soğuk bir kış günü akşamı dükkana yaşlı bir kadın geldi.Üstü başı perişan vaziyetteydi.Babam birden irkilerek yerinden kalktı kadına "buyur teyzem"...
  2. Kedi, köpek doğurdu! ( 11 Ekim 2009 | Garip ve İlginç Olaylar )

Kedi[IMG] köpek doğurdu. Brezilya'nın güneyindeki Passo Fundo kentinde yaşayan Cassia Aparecida de Souza[IMG] komşunun köpeğiyle çiftleşen kedisinin[IMG] köpek özellikleri taşıyan yavrular dünyaya getirdiğini iddia ediyor. Cassia ve...
  3. Köpek kedi doğurdu! ( 23 Temmuz 2010 | Garip ve İlginç Olaylar )

Köpek kedi doğurdu! Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde, Donpiş isimli Pinik cinsi köpek, kediye benzer yavru doğurdu. Kedi gibi ses çıkaran ve bıyıkları bulunan yavruları gören vatandaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN...
  4. Koyun Köpek Doğurdu! ( 15 Mayıs 2011 | Garip ve İlginç Olaylar )

Çin'de yaşanan garip doğum hem çiftçileri hem de veterinerleri şaşırttı. Çiftçi Liu Naiying otlayan kuzuları arasında dolaşırken birinin doğum yaptığını gördü ve yanına yaklaştı. Ancak koyunun doğurduğu ve yala***** temizlediği yavruyu görünce...
  5. Koyun köpek doğurdu ! ( 22 Temmuz 2011 | Garip ve İlginç Olaylar )

Çin’li çiftçi Liu Naiying, koyununun köpek doğurduğunu iddia ediyor. 20 yıldır çiftçilik yaptığını ve hiç böyle bir şey görmediğini söyleyen Naiying’in Shaanxi Eyaleti’ndeki çiftliği, ‘koyun-köpeği’ görmek isteyenlerle dolup taşıyor. Doğuran...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 4:27:24