konyadan pda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

namluyurek

Üye
    Konu Sahibi
konyadan pda
HP IPAQ 514 VOICE MESSENGER
-------------------------------------

ARTILARI:
-Yüksek Pil Performansı
-Windows Mobile 6.0 İşletim Sistemi
-Sağlam, taşıması kolay tasarım
-WLAN 802.11b
-Push e-mail (sms alır gibi e-mail alıp gönderme)
-Sesli komutla arama yapma, email yazdırma ve okutma (Türkçe destekli)
-Bombeli olarak özel tasarlanmış, arama ve aranmayı kolaylaştıran alfanumerik tuş yapısı
-Yüksek kalitede kulaklık ses çıkışı
-Uygun Fiyat
-Teknik Destek

EKSİLERİ:
-Flaşsız kamera
-FM Radyo
-3G ve bas-konuş

HP514'le KISACA...

-HP514 ile sms alır gibi e-mail alıp göndermek mümkün. Bunu yaparken wi-fi bağlantısını kullanabilirsiniz. Böylece hiçbir ücret ödemeden internete de bağlanmak mümkün. Ortamda kablosuz internet olmasa dahi gsm özelliklerini kullanarak her an, her yerden internete bağlanabilir yada interneti paylaştırarak dizüstü bilgisayarınızı kolayca internete bağlayabilirsiniz.

-Messenger'a bağlanabilir, internet üzerinden ücretsiz arama yapabilir veya aranabilirsiniz

-Yüksek kalitede mp3 dinleyebilir, mp4 formatında bir filmi komple izleyebilirsiniz.

-Tüm bağlantı fonksiyonlarını tek tuşla kapatarak otobüs ve uçakta, telefonunuzun diğer fonksiyonlarını kullanabilir, müzik dinleyebilir, film izleyebilirsiniz.

-Windows tabanlı işletim sistemi sayesinde yeni programlar ve oyunlar yükleyebilir, cihazınızı zenginleştirebilirsiniz.

**********************************************************************************************************
Not :
Telefonun ön kapağında bir tane çizik var ama bu rahatsız edecek şekilde değil dediğim gibi ben kullanıyorum sadece konyadaki arkadaşlara satmayı düşünüyorum çünkü bir bir
almayı düşünen arkadaşlar beni arayabilirler
Fiyatı:200 + 1 yıl garanti + şarj aleti + usb kablosu + kulaklık + 512 hafıza kartını üzerinde verecem üzerinde wm6.1 son sürüm yüklüdür ve türkçedir
sesli komut sistemiyle gelen sms emailleri sesli okutabilir siniz
hatta hiç elinizi tuşa basmadan bile e posta göndermeniz mümkün
vtap programıyla online video izleyebilir facebookunuza menüye ulaşır gibi ulaşabilirsiniz...
üzerine kendime uygun ve yararlı programlar yüklüdür...
voip özelliği ile bedava telefon görüşmenizi sağlar...
anlat anlat bitmez kalanını alcaklı arasın bulsun....:bigstar:
Numaram :05068361047
msn:[email protected]...

bamboo

bamboo

Üye
merhaba arkadasım bende sony erıcsson w810i nokia 6230 ve 5210 var nedersın takasta

--------------- Ekleme ---------------

kardes ılgılenıp zaman ayırıyoruz ama sen cevap vermıyosun.

namluyurek

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakmayın evimi taşıdığımdan dolayı şuan wifi kullanamıyorum bu yüzden ani cevap veremedim
arkadaşım ben öncede symbian işletim kullanıyordum 2rd ama sıkılmıştım devamlı aynı program ve oyunlardan
farklı işletim sistemi kullanmak için aldım ben bu telefonla java kodları yazıp net üzerinde çalıştırmak için aldım
senin bu telefonlar s60 serisine bile girmiyor bu yüzden teklifini kabul edemem...
kusura bakmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt