Konya - Ulaşım

Konu, 'Şehir Rehberi' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 1084 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Konya - Ulaşım

Konya'dan Türkiye'nin her yerine karayolu ile ulaşım mümkündür. Şehir merkezinden 15 km uzaklıktaki otogara dolmuş, tramvay ve taksi ile ulaşılabilir.

Otogar Tel:(+90-332) 461 20 31-512 40 20 Şehiriçi minibüsleriyle ilin her yerinden gara ulaşım sağlanmaktadır.
    İstasyon Tel : (+90-332) 322 36 70 Her gün karşılıklı Konya-İstanbul, İstanbul-Konya seferleri yapılmaktadır. Şehir merkezinden Havaalanına THY servisleri ile ve taksi ile ulaşılabilir.
    Havalimanı Tel : (+90-332) 239 13 40

Yazan: Dogus Pertez

Konya - Ulaşım konusuna benzer içerikler

1. konyadan pda

HP IPAQ 514 VOICE MESSENGER ------------------------------------- ARTILARI: -Yüksek Pil Performansı -Windows Mobile 6.0 İşletim Sistemi -Sağlam, taşıması kolay tasarım -WLAN 802.11b -Push e-mail (sms alır gibi e-mail alıp gönderme) -Sesli...
  2. konyadan pda

HP IPAQ 514 VOICE MESSENGER Maxicep.com - konyadan pda ------------------------------------- ARTILARI: -Yüksek Pil Performansı -Windows Mobile 6.0 İşletim Sistemi -Sağlam, taşıması kolay tasarım -WLAN 802.11b -Push e-mail (sms alır gibi e-mail...
  3. KONYA - İlçeler

Konya ilinin ilçeleri;Karatay, Meram, Selçuklu, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisarı, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadım, Kulu, Sarayönü, Seydişehir, Taşkent,...
  4. Konya Tanıtımı

KONYA TANITIMI - YouTube Aziziye Camii Mevlana Türbesi Alaaddin Köşkü MERAM ve İnce Minareli Medrese Alaaddin Camii
  5. Konya buluşması

ne dersiniz konyalı üyeler? :)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 22:03:05