kontör transfer/yükleme(çok acil yardım lütfen)

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında maxibrk tarafından paylaşıldı. Okunma: 2837 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kontör transfer/yükleme(çok acil yardım lütfen)

150 kontör yükleyecektim.150 bulamadım iki tane 100lük aldım.Şimdi bunları başka bi hata yükleyip,150sini benim hata transfer ettiğimde 150 kontör yüklemiş gibi olur mu??
    :mahcup:

Yazan: maxibrk
  2. Hayır olmaz. Transfer olur. Yani 150 kontör yükleyip de kazanacağınız hediyeleri kazanamazsınız.

3. Ya hadi ama biriniz bir şey yazsın:(

--------------- Ekleme ---------------

Tamam. Teşekkürler Recep abi..:(

4. ewet olmaz tranfer ile yükleme arasında dağlar kadar fark varrr
    yani yapsanda olmaz

5. nasıl bulamadın şaşırdım gel satım sana diecemde olmuycak tenha bi yerde oturuosun galiba parça kontu satan yerler var orda netten tam kontur satan da var bi onu sor istersen

6. parça kontör olarak bir sefer de 150 kontör attırınca oluyor geri 150 kontör bulamdım diye sıkılma boşuna ben öyle yapıyorum...:D

7. koray-gsm her zaman her yerde en uygun kontör parca ve tam

8. Teşekkürler

9. Köyde yaşıyorum...:)

kontör transfer/yükleme(çok acil yardım lütfen) konusuna benzer içerikler

1. Lütfen Çok Acil Yardım !!! ( 27 Ağustos 2009 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Benim 5320 Xpress Music telefonum var.Konu dizinini açtım.Futbol'u ayarladım.Hatta en önemli konu yaptım fakat gol haberleri vs. gelmiyor.Ne yapmam lazım lütfen acil yardım edin çok sevineceğim ... :agla:agla
  2. çok acil lütfen yardım !! ( 16 Ocak 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

evde oturuyordum türkcellden 1 mesaj geldi anlamadım aynı böyle yazıyo ''Adınıza Devlete Ödenen 1.231TL Telsiz Kullanım Ücreti 20 Ocaktan Sonra Her ay Hazırkartınıza Yansıtılacaktır'' Şimdi Benden 1 milyar 231 tl mi istiyorlar hiç bir yere...
  3. Lütfen Yardım Çok Acil ( 5 Aralık 2012 | Nokia S40 ve Java Destek )

Arkadaslar konuyu nereye açacağımı bilemedim öncelikle kusura bakmayın Nokia c3-00 aldım fakat tarayıcısı çalışmıyor basıyorum herhangi bişey açılmıyor bu 1 Tercih edilen erişim noktasında sadece "Wodafone internet" var ben turkcell...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 4:23:11